• 21.12.2020

Goldman Sachs Engineering zaprasza na warsztat „Ethical hacking”

Hej Studencie!

Interesuje Cię kariera w cyberbezpieczeństwie?

Goldman Sachs Engineering zaprasza studentów i absolwentów do udziału w warsztacie „Ethical hacking”, zaczynającym się 18 stycznia, który pozwoli Ci zrobić pierwszy krok w kierunku kariery w cyberbezpieczeństwie.

Podczas wydarzenia będziesz miał/miała okazję dowiedzieć się, jak właściciele aplikacji mogą bronić się przed atakami, przećwiczyć i wykonać wiele technik używanych w życiu codziennym pentestera, w tym SQL Injection, Cross Site Scripting, Remote Code Execution i wielu innych.

Będzie to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów, rywalizacji i dobrej zabawy.

Rozpocznij swoją przygodę z cyberbezpieczeństwem z Goldman Sachs, zarejestruj się już dziś i wygraj słuchawki Beats Solo3 lub głośnik JBL Charge 4.

Zarejestruj się przez https://recruiting360.avature.net/candidates - wyszukaj Ethical Hacking Workshop.