• 22.05.2020

Jak zostać programistą .NET? - szkolenie

Dla kogo:

Zastanawiasz się, czy to szkolenie jest dla Ciebie? Wystarczy, że:

• Chcesz zostać programistą,
  • Wiesz, czym jest C# i .NET (ale nie koniecznie w nim kodowałeś),
  • Interesuje Cię zawodowe tworzenie nowoczesnych stron internetowych.

Program szkolenia:

Jak zostać programistą ASP.NET?

Dowiesz się jakie umiejętności potrzebne są do podjęcia pierwszej pracy jako programista .NET

Czy potrzebuję portfolio?

Opowiem Ci czy potrzebujesz bogatego portfolio przed rozpoczęciem szukania pracy, a także co w nim powinno być.

Jak zbudować CV bez doświadczenia?

Dowiesz się jakie informacje zamieścić w swoim pierwszym programistycznym CV nawet jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia jako programista.

Sposoby na lepszą widoczność profilu na LinkedIn

Wytłumaczę Ci, dlaczego LinkedIn powinien być Twoim ulubionym portalem społecznościowym i na co dokładnie powinieneś zwrócić uwagę tworząc tam profil.

Twój prowadzący:

Kajetan Duszyński - Senior .NET Developer z ponad 9-letnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Elekrycznego. Mentor z doświadczeniem w budowaniu zespołów programistycznych. Twórca Szkoły Dotneta i współtwórca ruchu JuniorPyta.pl​

Szczegóły dostępne na stronie.