• 17.07.2023
  • Wydarzenie studenckie

Kongres i Ogólnopolskie Targi Pracy NETWORKPOWER.

W imieniu organizatorów: Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena oraz Fundacji OPTEA, zaproszamy Państwa do udziału w wydarzeniu, jakim jest Kongres i Ogólnopolskie Targi Pracy NETWORKPOWER.

Jest to największe wydarzenie tego typu w Polsce. Udział w targach pracy przewidziany jest dla ponad 200 wystawców poszukujących pracowników, wśród których zaprezentują się największe ogólnopolskie firmy. Na Targach Pracy swoje stoiska będą posiadały również uczelnie wyższe i szkoły techniczne z całego podkarpacia, a partnerem merytorycznym została m.in. Politechnika Rzeszowska, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, organizacja UNHCR oraz AIOM.

Podczas 2-dniowego Kongresu wielu ekspertów m.in. z działów HR, prezesów, prawników, przedstawicieli administracji rządowej wypowie się na tematy związane z trendami na rynku pracy, zmianami i nowościami technologicznymi, wyzwaniami i szansami związanymi z zatrudnianiem pracowników wykluczonych społecznie oraz pracowników z Ukrainy, zmianami w kodeksie pracy i wieloma innymi zagadnieniami, z którymi mierzy się współczesny rynek pracy.

Więcej szczegółów na stronie: www.networkpower.pl/targipracy