• 29.02.2024
  • Konkursy

Konkurs Audit OdyssEY - czyli inny wymiar finansów

Konkurs Audit OdyssEY - czyli inny wymiar finansów

Ty też wejdź do multiwersum audytu w IX. edycji konkursu Audit OdyssEY.

Sprawdź, jak wygląda biznes od środka i wyznacz swoją własną drogę poprzez światy różnorodnych branż.

Doświadczaj, odkrywaj i graj o nagrody i karierę w EY.

Konkurs, w którym mogą brać udział studenci wszystkich lat studiów, podzielony jest na trzy etapy.

Pierwszy z nich to wszechtest online przygotowany przez audytorów EY, w którym przemycone są praktyczne case’y z ich codziennej pracy. 


Ci, którzy poradzą sobie z nim najlepiej, otrzymają wejściówkę do drugiego etapu, czyli cyklu certyfikowanych warsztatów, na których przejdą kompleksowo przez proces badania sprawozdania finansowego jednej z największych spółek odzieżowych w Polsce. 


Najlepsi będą kontynuować rywalizację na Terra Audita, czyli w Wielkim Finale w Warszawie. Wygra ten, kto najlepiej pozna biznes i rynek, na którym działa. Zwycięzcy otrzymają czek, voucher na szkolenie ACCA i ofertę kariery w EY.

 

- Żyjemy w bezprecedensowych czasach, w których niemal każdy dzień przynosi nowinki dotykające praktycznie wszystkich aspektów działalności gospodarczej.

Narastająca złożoność biznesu połączona z zalewem rozmaitych informacji sprawia, że audyt finansowy odgrywa coraz ważniejszą rolę w dzisiejszym świecie.

Jako profesjonalny doradca pomagamy naszym klientom jak najlepiej uchwycić otaczającą ich rzeczywistość i zaprezentować ją w sprawozdaniu finansowym w pełnej krasie.

Przygotowane przez nas zadania pozwolą Ci wcielić się w takiego doradcę i przeprowadzić klienta przez rozmaite wyzwania biznesowe - mówi Radosław Antos, Manager, Audyt EY


W tej edycji jest sporo nowości – powiększona pula nagród do aż 50 000 PLN oraz możliwość wejścia do gry solo lub w 3-4 osobowym zespole.

 

Zapisy trwają do 27 marca na www.auditodyssey.pl 

Przeczytaj więcej