• 23.10.2020
  • Warsztaty

L'Oréal Digital Meet Up

Już 5 listopada będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - L'Oréal Digital Meet Up!

Co czeka na studentów?

• Erdem Isikli, Chief Retail Officer, EE & MEA, opowie o globalnych trendach w branży beauty_tech.
  • Bartosz Kuśnieruk, National Sales and Education Manager, opowie o offline'owym doświadczeniu konsumenckim na podstawie luksusowego segmentu branży kosmetycznej .
  • Marcin Jaskólski, Head of E-Commerce, przybliży stronę online zakupowej ścieżki, jaką odbywamy, poszukując produktów w e-commerce, dowiemy się, jak kształtują się trendy oraz jakie komponenty wpływają na „udane zakupy online”.
  • Paweł Sypka, Talent Acquisition Manager HUB, zaprosi do udziału w międzynarodowym konkursie Brandstorm.

Drugą część wieczoru zostawiamy na przyjemny networking z ekspertami i rekruterami w wyjątkowych brand roomach (Garnier, La Roche-Posay, YSL, Matrix). Studenci sami zadecydują jak wykorzystają tę część wieczoru ????

A poza tym: atrakcje, upominki i fantastyczny wieczór w najlepszym towarzystwie!

Dalsze kroki:

Ilość miejsc na wydarzeniu jest ograniczona, aby wziąć w nim udział studenci muszą zarejestrować się tutaj, dołączając swoje cv/profil linkedin i pozytywnie przejść weryfikację! Z finalnym potwierdzeniem wrócimy 31 października.