• 28.06.2021
  • Czat na żywo/webinar

Moc storytellingu

Biuro Karier PW jest z ramienia Politechniki Warszawskiej koordynatorem projektu umożliwiającego bezpłatną subskrypcję "Pulsu Biznesu" dla studentów i pracowników Politechniki Warszawskiej.

Dla subskrybentów mamy propozycję udziału w bezpłatnym szkoleniu online "Moc storytellingu".

Już po sesji? To świetnie! Na pewno macie co najmniej sto pomysłów na rozpoczynające się wakacje, ale zachęcamy, aby oprócz błogiego relaksu czy aktywnego wypoczynku znaleźć także czas na rozwój osobisty i zdobycie nowych kompetencji. Redakcja dziennika "Puls Biznesu" (pamiętacie, że na PW czytamy go za darmo?) zaprasza na szkolenie ze storytellingu, które poprowadzi jeden z najlepszych ekspertów w tej dziedzinie - dr Monika Górska. Storytelling (marketing narracyjny) to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozyskanie uwagi i sympatii klientów. Kluczem jest tu dobra opowieść, która angażuje i działa na emocje.

WAŻNE: osoby czytające "PB" w ramach subskrypcji uczelnianych mogą wziąć w nim udział bezpłatnie.

Podczas szkolenia, które odbędzie się w czwartek, 8 lipca (w godz. 13:00-14:00), dowiemy się:

• jak budować opowieści o swoich firmach, projektach i sobie, by każdy ich słuchał
  • jak tworzyć opowieść, która wciąga, ciekawi, inspiruje i sprzedaje – jednym słowem, która działa!
  • jak przy pomocy opowieści zwiększyć marketingowy zasięg oddziaływania na klienta
  • jak przeciętną opowieść zmienić w opowieść wybitną, która na długo zapada w pamięć
  • jak kreować autentyczne i przyciągające opowieści
  • jak dzięki opowieści tchnąć nowego ducha w firmę, markę, produkt… i siebie

Jeśli jesteś subskrybentem "PB" - masz już w mailu kod umożliwiający bezpłatny udział w wydarzeniu. Jeśli jeszcze nie - wejdź na stronę pb.pl/pw, a tuż po uruchomieniu subskrypcji dziennika otrzymasz wiadomość z takim kodem i linkiem do szkolenia.

Szczegóły i ZAPISY: https://www.pb.pl/konferencje/moc-storytellingu-792483a0-4529-459c-ba16-879a80806ebc