• 19.08.2020

Oferty pracy w warszawskich szkołach.

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy zaprasza do udziału w rekrutacjach na stanowiska nauczycielskie w warszawskich szkołach.

Oferty szkół poszukujących nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących (w tym matematyki, informatyki, fizyki, chemii, biologii) oraz zawodowych (min. Technik informatyk, ekonomista, grafiki i poligrafii cyfrowej, pojazdów samochodowych, mechatronik, organizacji reklamy, obsługi turystycznej, budownictwa, logistyki).

W przypadku osób nieposiadających kwalifikacji pedagogicznych przygotowania pedagogicznego istnieje możliwość ich uzyskania poprzez ukończenie właściwego kursu lub studiów podyplomowych organizowanych przez wyższe uczelnie. Uwaga: tylko wyższe uczelnie mają prawo organizowania kursów nadających kwalifikacje pedagogiczne. Kwalifikując się na takie studia lub kurs można uzyskać zwrot części poniesionych kosztów korzystając z dofinansowania przez m.st. Warszawę. Kompletne informacje w tym zakresie posiadają dyrektorzy warszawskich szkół i placówek.

Aktualne oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie dostępne są na stronie internetowej Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz na stronie Mazowieckiego Banku Ofert Pracy dla Nauczycieli Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Zainteresowanych zachęcamy do aplikowania!