• 22.03.2023
  • Staże/Praktyki

Płatny program praktyk i staży w PZU

W tym roku na studentów i absolwentów czeka ponad 70 ofert w różnych obszarach biznesu w 13 miastach w całej Polsce.

Trzymiesięczne praktyki oraz sześciomiesięczne staże to świetna okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych dla osób, które skończyły akademicką przygodę, bądź są w jej trakcie. Uczestnicy programu mogą liczyć na szkolenia wdrożeniowe oraz opiekę mentorów, którzy, oprócz wsparcia merytorycznego, zadbają też o dobrą atmosferę pracy.

Co na Ciebie jeszcze czeka?

• ciekawe projekty,
  • współpraca z ekspertami,
  • przyjazna atmosfera,
  • … a wszystko to oparte na work-life balance!

Kogo szukamy?

Poszukujemy studentów i absolwentów do współpracy w takich obszarach, jak: IT, analiza danych, finanse, sprzedaż, obsługa klienta, obsługa szkód i świadczeń, marketing, prawo czy HR.

Do kiedy można aplikować?

Studenci i absolwenci zainteresowani praktykami lub stażami mogą aplikować do 17 kwietnia, a cały proces rekrutacyjny odbędzie się online. Praktyki w PZU rozpoczną się w lipcu i potrwają trzy miesiące, z kolei staże będą trwały od lipca do końca grudnia.

Więcej informacji: https://www.pzu.pl/studenttalent