• 24.11.2021
  • Staże/Praktyki

Praktykuj zdalnie z MFiPR!

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej jako pracodawca kieruje swoje oferty pracy nie tylko do grona specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie, cześć naszych ogłoszeń, jest także dedykowana absolwentom bez doświadczenia, którzy właśnie w naszych murach mogą zdobyć pierwsze szlify zawodowe.

Zaś w ramach całorocznego programu praktyk bezpłatnych lub wakacyjnego programu praktyk płatnych zapewnia, również studentom, możliwość zdobycia tak cennego na rynku doświadczenia oraz poznania specyfiki pracy w administracji.

Celem praktyk jest pokazanie studentom, że praca w administracji to nie tylko siedzenie za biurkiem, sterta papierów i mało twórcze zadania, które nie mają związku z rzeczywistością. MFiPR chce pokazać pełną wyzwań, interesujących projektów pracę naszych zespołów, profesjonalistów, dzięki której zmienia się nasz kraj. Gwarantuje, że w Ministerstwie nikt nie będzie się nudził a zdobyte doświadczenie z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Aplikuj na: https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/kariera-i-praca