• 09.05.2023

Program stypendialny "Nowe technologie dla dziewczyn"

Zapraszamy Was do aplikowania do 9 edycji prestiżowego programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn" i zaplanowania swojej przyszłości z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium.

Jeżeli jesteś studentką jednego z kilkuset kierunków na 44 uczelniach technicznych i uniwersytetach - listę znajdziesz na naszej stronie (lista uczelni i kierunków) - nie zwlekaj i aplikuj to niepowtarzalna szansa na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe.

Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.

Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

Co daje stypendium?

Jeśli zostaniecie stypendystkami INTEL-PERSPEKTYWY otrzymacie wsparcie merytoryczne i finansowe.

Dostaniecie wsparcie od Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel.

Mentor pomoże Wam wyznaczyć sobie cele i wytrwale je realizować, pokaże jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak planować swoją karierę.

Otrzymacie  stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie będziecie ponosić w związku ze studiami.

Będzie to też szansa, aby wziąć  udział w programie stażowym - w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie. Nie czekaj - może to Ty zostaniesz stypendystką!

APLIKUJ JUŻ DZIŚ

Na zgłoszenia czekamy jeszcze tylko do 30 czerwca br.

Więcej informacji na www.stypendiadladziewczyn.pl