• 14.04.2021
  • Staże/Praktyki

Rozpoczął się nabór do VI edycji Programu Stażowego „Energia dla Przyszłości”

VI edycja Programu Stażowego „Energia dla Przyszłości” organizowanego przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Polską Grupę Energetyczną S.A., Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.

Nabór trwa do 15 maja 2021 r.

Staż jest skierowany do studentów i absolwentów piętnastu najlepszych polskich uczelni technicznych, wytypowanych zgodnie z rankingiem Perspektywy 2020.

Do najważniejszych celów Programu należą przede wszystkim:

- budowanie zaplecza kadrowego dla polskiego sektora energetycznego poprzez pozyskanie najlepszych studentów wyższych uczelni zainteresowanych pracą w branży energetycznej,

- zapoznanie stażystów ze specyfiką pracy w kluczowych spółkach energetycznych kraju oraz Ministerstwie Klimatu i Środowiska, jak również przygotowanie ich do pracy w sektorze energetycznym.

Więcej szczegółów na stronie https://www.gov.pl/web/klimat/vi-edycja-programu-stazowego-energia-dla-przyszlosci