• 23.03.2023

Ruszyła rekrutacja do 3. edycji programu Cyber H@ckademy!

Cyber H@ckademy to program dla miłośników cyberbezpieczeństwa chcących poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić umiejętności.

Jeśli wiesz czym są testy penetracyjne, chcesz rozwijać się w doradztwie w zakresie cyberbezpieczeństwa lub zajmować się bezpieczeństwem infrastruktury albo aplikacji, weź udział w programie i sprawdź się w realnych projektach.

W ramach programu możesz rozwijaj się na trzech ścieżkach kariery:

• Ścieżka bezpieczeństwa aplikacji – cechuje Cię skrupulatność i lubisz szukać nowych rozwiązań? Sprawdź się w tej ścieżce!

Do Twoich zadań należeć będą testy penetracyjne aplikacji - stron www, mobilnych, typu „gruby klient” czy interfejsów API, statyczna analiza kodu źródłowego aplikacji oraz przegląd architektury bezpieczeństwa systemów informatycznych.

• Ścieżka bezpieczeństwa infrastruktury – jesteś dociekliwy/a, a Twoim zainteresowaniem jest informatyka śledcza? To ścieżka dla Ciebie!

Będziesz odpowiadać m.in. za testy penetracyjne (sieciowe, OT/IoT, WiFi, VoIP, socjotechnika) oraz analizę powłamaniową i inżynierię wsteczną złośliwego oprogramowania, a także przegląd architektury bezpieczeństwa i konfiguracji rozwiązań teleinformatycznych, w tym rozwiązań chmurowych.
  • Ścieżka konsultingowa – lubisz kontakt z ludźmi, a praca z klientem sprawia Ci dużą satysfakcję?

W swojej pracy będziesz odpowiadać za bezpośredni kontakt z klientami, a także uczestniczyć w spotkaniach projektowych. Do Twoich zadań będzie należało m.in. wsparcie w projektowaniu i realizacji programów transformacji cyberbezpieczeństwa, wdrażanie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji, budowa i utrzymanie systemów zarządzania ciągłością działania, analiza ryzyka informatycznego i modelowanie zagrożeń, a także doradztwo w zakresie architektury, procesów i procedur bezpieczeństwa.

Kogo szukamy?

• studentów od III roku lub absolwentów studiów (preferowane kierunki o profilu technicznym, ścisłym, ekonomicznym)
  • pasjonatów technologii oraz osób zainteresowanych tematyką cyberbezpieczeństwa
  • kandydaci otwarci na nowe wyzwania oraz posiadający zdolność szybkiego uczenia się i logicznego myślenia

Dlaczego warto wziąć udział w programie? Czekają na Ciebie:

• autorskie warsztaty z ekspertami KPMG
  • voucher na szkolenia kierunkowe
  • certyfikat po zakończeniu programu
  • ambitne projekty i praca pełna wyzwań
  • wsparcie doświadczonego zespołu

Na najlepszych czekają płatne praktyki lub oferta pracy po zakończeniu programu w zespole Cyber Security.

Rozwiąż cyber zagadki i aplikuj: eRecruiter

Poznaj szczegóły: Cyber H@ckademy - Cyber Security (generationkpmg.pl)