• 15.03.2024
  • Warsztaty

Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji programu Cyber H@ckademy!

Cyber H@ckademy to program dla miłośników cyberbezpieczeństwa chcących poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić umiejętności.

Jeśli chcesz zgłębić tajniki testów penetracyjnych, walczyć z cyberprzestępczością lub rozwijać się w doradztwie w zakresie cyberbezpieczeństwa, weź udział w rekrutacji!

Podczas warsztatów masz możliwość sprawdzenia się w jednej z czterech ścieżek: red team, blue team, bezpieczeństwo aplikacji i konsulting.

Kogo szukamy?

• studentów od III roku lub absolwentów studiów (preferowane kierunki o profilu technicznym, ścisłym, ekonomicznym)
  • pasjonatów technologii oraz osób zainteresowanych tematyką cyberbezpieczeństwa
  • kandydatów otwartych na nowe wyzwania oraz posiadających zdolność szybkiego uczenia się i logicznego myślenia

Dlaczego warto wziąć udział w programie? Czekają na Ciebie:

• autorskie warsztaty z ekspertami KPMG
  • voucher na szkolenie kierunkowe
  • certyfikat po zakończeniu programu
  • ambitne projekty i praca pełna wyzwań
  • wsparcie doświadczonego zespołu

Na najlepszych czekają płatne praktyki lub oferta pracy po zakończeniu programu w zespole Cyber Security.

Rozwiąż cyber zagadki i sprawdź swoje umiejętności! Poznaj szczegóły: Cyber H@ckademy - KPMG (generationkpmg.pl)

Zhakuj sobie praktyki lub pracę, aplikuj https://bit.ly/3TcISaP