• 09.06.2021
  • Konkursy

Startuje druga edycja konkursu Herosi na Starcie

 Startuje druga edycja konkursu Herosi na Starcie

 

Rusza nabór zgłoszeń do drugiej edycji konkursu Herosi na Starcie organizowanego przez Grupę Eurocash, która od 26 lat wspiera przedsiębiorców w Polsce, w tym także młode i kreatywne osoby, które chcą wcielić w życie swój koncept na biznes. W ramach projektu, na uczestników czekają praktyczne warsztaty i konsultacje, a także atrakcyjne nagrody pieniężne.

 

Jeśli masz 16-26 lat i głowę pełną pomysłów, a w Twojej wyobraźni stale powstają kolejne innowacyjne produkty czy usługi, to nie wahaj się i już dziś zgłoś swój projekt w konkursie Herosi na Starcie!

Kto może się zgłosić?

  • osoby, które mają pomysł na własny projekt lub już prowadzą swoją działalność
  • uczniowie i studenci w wieku od 16 do 26 lat,
  • osoby gotowe wziąć udział we wszystkich etapach konkursu.

Wyselekcjonowani uczestnicy wezmą udział w specjalnie przygotowanym programie szkoleniowo-doradczym online, który będzie miał na celu rozwój pomysłów, a także przedsiębiorczych cech, niezbędnych w świecie biznesu. Młodzi ludzie dowiedzą się także, jak napisać dobry biznesplan i jak skutecznie przekonać do swojego pomysłu potencjalnych inwestorów. Najlepsze propozycje, które przejdą kolejne etapy konkursu, zaprezentują się na Demo Day i będą rywalizować o nagrody pieniężne.

Pula nagród to aż 75 000 zł. Zostaną one rozdane osobno w 2 grupach wiekowych, w 5 kategoriach konkursowych, stanowiących również wspomniane już cechy przedsiębiorcy sukcesu tj. odwaga biznesowa, motywacja do rozwoju, innowacyjność, wytrwałość w działaniu oraz odpowiedzialność za innych.

Ponadto, jeżeli któryś z pomysłów szczególnie wyróżni się na tle innych, Prezes Zarządu Grupy Eurocash, Luis Amaral, może przyznać nagrodę specjalną w wysokości aż 20 000 zł. Warto pamiętać, że handel detaliczny to branża, w której nowoczesne rozwiązania i świeże pomysły są zawsze w cenie. Dlatego, jeżeli dany pomysł na projekt wpisze się w obszary działalności Grupy Eurocash, ma szansę na wdrożenie w ramach firmy i uzyskanie dodatkowego wsparcia finansowego.

To jeszcze nie koniec, ponieważ społeczność skupiona wokół uczestników oraz Grupy Eurocash również będzie miała głos. W ostatnim etapie konkursu uruchomione zostanie głosowanie w dodatkowej kategorii Nagroda Publiczności, która wyniesie 5 000 zł.

Dzięki zdalnemu charakterowi programu uczestnicy mogą komfortowo wziąć udział we wszystkich aktywnościach w ramach projektu i skupić się na jak najlepszym dopracowaniu swojego konceptu.

Zgłoś się już dziś i przekonaj jury, że to właśnie twój pomysł zasługuje na wyróżnienie!

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie: www.herosi.akademiaeurocash.com.pl

Przeczytaj więcej