• 15.03.2021

Twoje dane – ważna sprawa.

Zapisz się na spotkanie z ING Bankiem Śląskim!

Chcesz się dowiedzieć jak lepiej dbać o swoje dane osobowe?

Weź udział w spotkaniu z Lilianną Rother-Obrączką, Inspektorem Ochrony Danych w ING Banku Śląskim.

Czekamy na Ciebie online 22 marca o 14:00. Zapisy już trwają.

Podczas spotkania dowiesz się m.in.:

* czym jest RODO, jak prawidłowo przetwarzać dane osobowe i jak dbać o własne dane,

* jak odzyskać dane, które przekazaliśmy firmie lub dostawcy usług online i udostępnić je innym podmiotom,

* kiedy potrzebna jest zgoda rodzica na przetwarzanie danych osobowych dziecka,

* gdzie skierować swoje kroki, gdy pojawią się problemy lub wątpliwości dotyczące przetwarzania Waszych danych,

* jakie są konsekwencje naruszeń ochrony danych osobowych, kto i kiedy je ponosi,

* czym jest prawo do bycia zapomnianym.

Kiedy i gdzie?

Widzimy się 22 marca od 14:00 do 16:00 na platformie MS Teams. Uczestnicy, którzy zgłoszą swój udział w spotkaniu dostaną od mejlowo wszystkie szczegóły techniczne bezpośrednio od organizatorów.

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu zgłoś się za pomocą krótkiego formularza, który znajdziesz tutaj. Liczba miejsc jest ograniczona.

Co dobrze wiedzieć o Spotkaniach z Lwem?

Spotkania z Lwem to praktyczne, interaktywne warsztaty, które prowadzoną przez eksperci z ING Banku Śląskiego na uczelniach w całej Polsce.

Spotkanie z Lwem jest dla Ciebie, jeśli:

* już na studiach chcesz poznawać praktyczne aspekty zagadnień, z którymi spotykasz się na uczelni,

* chcesz uczyć się od ekspertów pracujących w dużej organizacji finansowej,

* lubisz działać aktywnie i zależy Ci na przetestowaniu swoich umiejętności (każde spotkanie to konkretne zadanie praktyczne i możliwość interakcji z prowadzącymi lub pozostałymi uczestnikami),

* masz pytania dotyczące kariery w ING Banku Śląskim, na które, tuż po części warsztatowej, odpowiedzą Ci rekruterzy.