• 23.02.2023

VI Edycja Top Young 100

Drodzy Studenci!

Koniec I etapu rekrutacji zbliża się wielkimi krokami!

Do 12.03 macie szansę by wysłać zgłoszenie rekrutacyjne do VI Edycji Top Young 100 i dołączyć do grona 100 najlepszych studentów!

Podczas nadchodzącej edycji Programu będziecie mieli szansę rozwinąć kompetencje z obszaru łańcucha dostaw podczas realizacji wyzwań biznesowych i dostępu do wielu inspirujących szkoleń, ale nie tylko!

Dodatkowo zdobędziecie digitalowe kompetencje, które są wyjątkowo cenne na rynku pracy.

W jaki sposób rozwiniesz karierę dzięki Top Young 100?

• Dzięki międzypokoleniowemu networkingowi uczestnicy mają szansę poznać wielu przedstawicieli biznesu i przeprowadzić inspirujące rozmowy.
  • Bezpośrednia współpraca przedsiębiorstw ze studentami dająca możliwość rozwoju kompetencji.
  • Relacja Mentor - Mentee, wspierająca rozwój kompetencji miękkich oraz kariery zawodowej.
  • Praca nad realnymi wyzwaniami biznesowymi pomoże uczestnikom wypracować samodyscyplinę i metody efektywnej współpracy.
  • Szkolenia pozwolą nabyć lub rozwinąć umiejętności, które są ważne przy zatrudnieniu lub prowadzeniu własnej działalności.
  • Zebrane w Programie doświadczenie pozwoli postawić pierwsze świadome kroki na drodze kariery!

Udział w Programie jest całkowicie darmowy, a jedyna inwestycja to czas poświęcony na swój rozwój, dlatego wykorzystaj swoją szansę i nie zwlekaj z uzupełnieniem formularza rekrutacyjnego.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wypełnieniu formularza, to koniecznie zajrzyj na nasz kanał YouTube!

Znajdziesz tam instrukcję jak wypełnić formularz rekrutacyjny krok po kroku!