• 25.07.2024
  • Konkursy

Wakacyjny konkurs Agencji Wywiadu

Drodzy Studenci! Z okazji 22. rocznicy utworzenia Agencji Wywiadu ogłaszamy konkurs wakacyjny.

Jest on skierowany głównie do studentów kierunków związanych z psychologią i zarządzaniem zasobami ludzkimi, ale zgłosić się może każdy kogo zainteresuje zadanie.

Konkurs polega na ułożeniu 3 pytań, dzięki którym według Was będzie można  ocenić czy potencjalny kandydat nadaje się do służby w Agencji Wywiadu. Do pytań dołączcie argumentację czego można się dowiedzieć o kandydacie, dzięki zadanym pytaniom oraz dlaczego jest to istotne z perspektywy służby.

Zgłoszenia w formie pliku pdf wysyłajcie na adres konkurs@aw.gov.pl.

3 najlepsze naszym zdaniem zgłoszenia nagrodzimy unikalnymi zestawami gadżetów Agencji Wywiadu i za zgodą autorów udostępnimy na naszych profilach i stronie aw.gov.pl.

Regulamin konkursu  Link do ząłącznika