• 18.10.2023
  • Warsztaty

Warsztaty pt. „emPOWER Climate: Sustainability Talks”

Zapraszamy Studentów Politechniki Warszawskiej na warsztaty pt. „emPOWER Climate: Sustainability Talks”.

To praktyczne warsztaty adresowane do studentów różnorodnych uczelni i kierunków zainteresowanych zrównoważonym rozwojem.

Temat to „Food and nutrition for health and climate” (spotkanie odbędzie się w jęz. angielskim).

Poruszone zostaną takie tematy, jak niedobory witamin i minerałów, nazywane "ukrytym głodem", a także rolnictwo regeneratywne.

W programie: wystąpienia ekspertów, w tym prezentacja Kamila Wyszkowskiego – dyrektora UNGC w Polsce, dr. Joanny Gałązki z Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin, warsztaty z influencerami: jak popularyzować odpowiedzialność klimatyczną, a także poczęstunek w duchu zrównoważenia.

Spotkanie odbędzie się w piątek 27 października w godz. 10.00 - 15.00, w warszawskiej siedzibie firmy Bayer.

Udział bezpłatny (obowiązuje rejestracja); liczba miejsc ograniczona.

Dalsze informacje i rejestracja: