• 22.09.2020

Wyzwania pracy przyszłości. Inauguracja 2. edycji Inkubatora TransferHUB

Pandemia doprowadziła do przyśpieszenia rozwoju nowych technologii. Zmiany w szczególny sposób dotknęły wielu zawodów. Jak w obliczu tych przeobrażeń wyglądać będzie praca przyszłości? Temu tematowi poświęcone będzie spotkanie inaugurujące drugą edycję Inkubatora TransferHUB, projektu realizowanego przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Tytuł wydarzenia: Praca Przyszłości

Gość specjalny: dr Michał Boni

Termin: 23 września br., godz. 10-12

Miejsce: platforma ClickMeeting

Rejestracja » (liczba miejsc ograniczona)

„Praca Przyszłości” to tytuł pierwszego webinarium rozpoczynającego 2. edycję Inkubatora TransferHUB. Dr Michał Boni, gość główny wydarzenia, opowie o tym, w jakich kierunkach będzie zmierzać praca, jak będziemy łączyć ją z innymi rolami życiowymi, a także jakie trendy w zatrudnieniu wzmocniła pandemia, jak wpłynęła na poszczególne zawody i jakie możliwości przyniosła.

Druga część webinarium inaugurującego najnowszą edycję Inkubatora TransferHUB zostanie poświęcona zaprezentowaniu założeń i celów projektu. Przedstawią je Julia Koczanowicz-Chondzyńska i Weronika Chodacz, ekspertki Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, współorganizatora TransferHUB.

Zarejestruj się na wydarzenie » https://transferhub.clickmeeting.com/przyszlosc-pracy/register