• 06.05.2022

Aplikuj do programu One School

Startuje nabór do kolejnej edycji programu #OneSchool, czyli wakacyjnych warsztatów z ekspertami największej niezależnej polskiej grupy komunikacyjnej - Group One, którzy wprowadzą Was w świat technologii, mediów i marketingu.

Na uczestników czekają:

✅Test Gallupa wskazujący mocne strony i potencjalne kierunki rozwoju

✅Pakiet szkoleń z obszaru mediów, marketingu i technologii

✅Warsztaty ze sztuki prezentacji i efektywnej komunikacji

✅Mnóstwo okazji do integracji;)

Uczestnicy mają możliwość rozwijać się w kilku kierunkach: marketingowo-technologicznym, e-commercowy, mediowym i wielu innych! To idealna okazja, żeby poznać branżę, nawiązać kontakty i sporo się nauczyć. Poprzednia edycja programu zakończyła się dużym sukcesem - wg ankiety przeprowadzonej po szkoleniach, 100% uczestników poleciłoby One School znajomym!

Ze wstępnej grupy 20 osób zdecydowaliśmy się zatrudnić 18, z czego 16 wciąż u nas pracuje, a 14 już awansowało! Do aplikacji zapraszamy osoby dostępne od września w pełnym wymiarze godzin, bo na najlepszych uczestników czekają oferty pełnoetatowej pracy.

Nabór trwa od 9 maja do 14 lipca, a z zajęciami startujemy 1 sierpnia.

Więcej szczegółów na: https://oneschool.groupone.pl