• 28.10.2021
  • Czat na żywo/webinar

Biznes zaprasza studentów – korzyści mentoringu

Webinar dostępny dla studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej oraz wszystkich zainteresowanych osób spoza PW (uwaga, dwie formy zapisów - szczegóły poniżej).

Biuro Karier PW zaprasza na webinar organizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości:

Biznes zaprasza studentów – korzyści mentoringu

Dla kogo:

Zapraszamy studentów, kandydatów na studia, absolwentów uczelni, którzy chcą poznać korzyści płynące z mentoringu, znaleźć drogę do niego lub samemu stać się mentorem.

Podczas spotkania opowiemy dlaczego proces mentoringowy może być jednym z najważniejszych doświadczeń w trakcie studiów i jak bardzo może ułatwić start do samodzielnej kariery, podzielimy się doświadczeniami wyniesionymi z  Programu Mentoringowego Politechniki Warszawskiej, organizowanego przez Biuro Karier PW. W trakcie każdej edycji absolwenci uczelni, którzy odnieśli sukces w swoich branżach, towarzyszą studentom w ich pierwszych krokach na zawodowej ścieżce.

Zagadnienia:

-   Mentoring Absolwencki – biznes zaprasza studentów
-   Pomysł na siebie + mentor = oszczędność czasu
-   Jak Program Mentoringowy integruje społeczność absolwentów
-   Jak zostać mentorem? Jak zostać mentee?

Informacje organizacyjne:

Kiedy?

8.11.2021 (poniedziałek), godz. 14:00-14:30

Gdzie?

Wydarzenie organizowane online za pomocą platformy Teams. Link do wydarzenia zostanie przesłanym zgłoszonym uczestnikom dzień przed webinarem.

Prowadzący:
Agnieszka Lasoń–Kurzela (Biuro Karier Politechniki Warszawskiej)
Piotr Szrajber (Biuro Karier Politechniki Warszawskiej)

Zapisy dla studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej możliwe po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

Zapisy dla osób spoza Politechniki Warszawskiej:

Zgłoszenie prosimy przesłać w terminie do 5.11.2021 do godz. 14:00 na adres warsztaty.bk@pw.edu.pl W tytule maila zgłoszeniowego prosimy podać tytuł webinaru.

Informacja dla osób spoza Politechniki Warszawskiej dotycząca przetwarzania danych osobowych:
Wysyłając zgłoszenie drogą mailową wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez Politechnikę Warszawską danych osobowych w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia wydarzenia online realizowanego w ramach projektu „Światowy Tydzień Przedsiębiorczości”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne dla udziału w wydarzeniu online. Przekazanie danych osobowych zawartych w e-mailu zgłoszeniowym ma charakter dobrowolny i odbywa się zgodnie z art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.). Administratorem danych osobowych jest Politechnika Warszawska z siedzibą przy pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa. Inspektor ochrony danych dostępny jest pod adresem e-mail:
iod@pw.edu.pl. Uczestnik ma w każdej chwili prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania poprzez kontakt:w formie elektronicznej, za pośrednictwem Biura Karier Politechniki Warszawskiej pod adresem biurokarier@pw.edu.pl, telefoniczny za pośrednictwem Biura Karier Politechniki Warszawskiej pod numerem 22 234 63 67.

Dane będą przechowywane do zakończenia realizacji wydarzenia online w ramach projektu „Światowy Tydzień Przedsiębiorczości” lub do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.