• 19.11.2023
  • Spotkanie z Pracodawcą

KAWA Z PRACODAWCĄ / BEC Poland

KAWA Z PRACODAWCĄ / BEC Poland

Kto chciałby porozmawiać z pracodawcą przy pysznej kawie i ciastkach, bez stresu, w kameralnej atmosferze, w towarzystwie jedynie kilkorga studentów Politechniki Warszawskiej?

KAWA Z PRACODAWCĄ daje taką szansę:

to spotkanie z pracodawcą/rekruterem w nieformalnej atmosferze przy dobrej kawie. W jego trakcie uzyskasz wskazówki rekrutacyjne i feedback dotyczący swojej kandydatury z pierwszej ręki – prosto od rekrutera!

Wpadnij koniecznie jeśli szukasz szansy na karierę w obszarze ITnajbliższa KAWA Z PRACODAWCĄ z firmą BEC POLAND już 30.11 (czwartek) w godz. 13:30-15:30.

Przy rejestracji dołącz CV - wydrukujemy je dla Ciebie na spotkanie - będziesz mogła/mógł wykorzystać je podczas spotkania.

Przyjdź na nasze spotkanie z Olą Dudek (BEC Talent Partner) i Maciejem Zadwornym (Competence manager w obszarze salesforce).

Sprawdź jakie pytania rekrutacyjne mogą pojawić się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, jak przygotować się do aplikowania, oraz jak zacząć karierę w świecie IT.

 

Więcej informacji o Macieju Zadwornym:

Competence manager w obszarze salesforce. Maciej zarządzał wieloma projektami w obszarach takich jak rozwój urządzeń mobilnych i internetowych, infrastruktura i marketing.

Przez ostatnie kilka lat był zaangażowany w rozwój e obszarze salesforce. Zarządzałem wdrożeniami tej technologii w organizacjach, budował zespoły wsparcia, administrował i rozwijał rozwiązania dla różnych sektorów. Maciej jest pasjonatem tej platformy i jest absolutnie podekscytowany możliwością podzielenia się ta wiedza z innymi. Maciej jest także trenerem z doświadczeniem w nauczaniu zarządzania projektami, efektywności osobistej i narzędzi IT. Prowadził szkolenia  szkolenia dla wielu firm i wielu osób prywatnych.

"Mocno wierzę, że budowanie zdrowych i życzliwych relacji ze wszystkimi ludźmi, z którymi mam przyjemność pracować, to najlepszy sposób na osiągnięcie długoterminowego sukcesu i rozwoju osobistego dla wszystkich".

 

BEC POLAND:

Jesteśmy duńską firmą fintech, w której międzynarodowe zespoły pracują, uczą się i rozwijają razem, tworzyć możliwie najlepsze rozwiązania technologiczne dla duńskich banków.

Budujemy przyszłość technologii finansowych, zapewniając jednocześnie solidne rozwiązania IT dla naszych klientów. Razem tworzymy złożone kody, które sprawiają, że nasi klienci przekształcając się w otwartą bankowość i integrując nowe technologie.

KILKA SŁÓW O TALENT PROGRAMIE 

Każdego roku rekrutujemy Nowe Talenty z Danii i Polski, aby wspierać ich w rozpoczęciu kariery w obszarze IT.

Studenci i absolwenci mają możliwość dołączania do różnych ścieżek, przejścia przez szereg kursów i szkoleń oraz finalnie wspieranie naszych zespołów w pracy nad businessowymi case naszych klientów.

Do naszego Talent Programu poszukujemy ambitnych ludzi o nieszablonowym sposobie myślenia, którzy chcą stale rozwijać nowe umiejętności i pomagać w tworzeniu rozwiązań IT dla sektora finansowego.

Po więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową: https://www.bec.dk/en/bec-talent-program-poland/

 

Przygotuj CV i zapisz się już dziś za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej Career Center.

Wydarzenie wyłącznie dla studentów Politechniki Warszawskiej.

ZAPISY OGRANICZONE! Zapisy trwają do 29.11.2023 do godz. 12:00.

KAWA Z PRACODAWCĄ odbędzie się w Biurze Karier Politechniki Warszawskiej (ul.Polna 50). Szczegóły otrzymają osoby zarejestrowane na spotkanie.

Przeczytaj więcej