• 06.12.2021
  • Czat na żywo/webinar

Dowiedz się jak produkujemy baterie litowo-jonowe do samochodów elektrycznych - LG Energy Solution Wrocław

Biuro Karier PW oraz LG Energy Solution Wrocław zapraszają studentów i absolwentów PW na branżowy webinar "Dowiedz się jak produkujemy baterie litowo-jonowe do samochodów elektrycznych".

Informacje organizacyjne:

DATA, GODZINA: 16.12.2021 (czwartek), godz. 16:15-17:15.

Wydarzenie realizowane online.
Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. - tworzymy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwijamy! Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów baterii litowo-jonowych do aut elektrycznych i jedynym tego typu zakładem w Europie. Od 2016 roku działamy w Biskupicach Podgórnych w gminie Kobierzyce pod Wrocławiem. Nasze baterie napędzają samochody takich marek jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Nasz zintegrowany system obejmuje produkcję wszystkich komponentów baterii – elektrody, ogniwa, moduły i akumulatory oraz serwis techniczny.

W ramach webinaru Agnieszka Henike i Grzegorz Nowicki opowiedzą o firmie LG Energy Solution Wrocław zlokalizowanej w Biskupiach Podgórnych pod Wrocławiem, jej ciekawych procesach produkcyjnych oraz zaprezentują przykładowe oferty pracy i możliwości rozwoju w firmie.

Agnieszka Henike – Manager działu rekrutacji

Grzegorz Nowicki – Starszy Inżynier Produkcji, absolwent kierunku Technologia Chemiczna, zajmujący się m.in. zarządzaniem materiałem problematycznym, przeprowadzaniem testów materiałowych oraz codziennym wsparciem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów i wprowadzania usprawnień procesowych jak i maszynowych.

Na webinar zapraszamy studentów i absolwentów z kierunków:

• Electric and Hybrid Vehicles Engineering/Inżynieria pojazdów elektrycznych i hybrydowych (PL i ENG)
  • Mechatronics of Vehicles and Construction Machinery/Mechatronika pojazdów i maszyn roboczych (PL i ENG)
  • Electrical Engineering/Elektrotechnika
  • Elektromobilność
  • Automatyka i robotyka
  • Automatyka i robotyka stosowana
  • Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych
  • Automatyka, robotyka i informatyka
  • Inżynieria chemiczna i procesowa
  • Inżynieria i analiza danych
  • Inżynieria materiałowa
  • Mechanika i budowa maszyn
  • Mechatronics/Mechatronika
  • Technologia chemiczna
  • Zarządzanie i inżynieria produkcji

Zachęcamy również do zapoznania się z ogłoszeniami rekrutacyjnymi: https://lgensol.pl/praca/

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.