• 29.03.2021
  • Inne

Nowa edycja asperIT w partnerstwie z firmą EY!

Nowa edycja asperIT w partnerstwie z firmą EY!

Z dumą ogłaszamy kolejną edycję projektu asperIT, tym razem prowadzoną w partnerstwie z firmą EY Polska!

Edycja asperIT w partnerstwie z EY Polska odbędzie się w Warszawie, a zapisy są już otwarte!

Po wypełnieniu formularza najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy rekrutacyjne, a w przypadku pozytywnej oceny wystawionej przez terapeutów EFAS, także na wstępny test IT. Do aplikowania zapraszamy wszystkie osoby posiadające diagnozę spektrum autyzmu (oraz zespołu Aspergera), które interesują się komputerami, technologią i matematyką. Jeśli pasjonują Cię cyfry i chcesz związać swoją przyszłość ze światem IT to wielka szansa dla Ciebie!

Edycja w partnerstwie z EY Polska będzie różnić się nieco od dotychczasowych działań. Osoby, które wypadną najlepiej w trakcie testu IT i zostaną zaproszone do udziału w projekcie, przejdą etap Szkoleń Społecznych tak samo, jak miało to miejsce w trakcie poprzednich edycji.

Istotna różnica jest taka, że zamiast standardowego szkolenia do egzaminu ISTQB, po szkoleniach społecznych przejdziemy do procesu praktyk i treningów zawodowych, organizowanych przez doświadczonych specjalistów EY. W ich trakcie uczestnicy poznają zagadnienia związane z tematyką cyberbezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa danych. Najlepsi uczestnicy edycji otrzymają możliwość zatrudnienia w Zespole ds. Cyberbezpieczeństwa w firmie Partnera! Firma EY świadoma ogromnego potencjału osób z autyzmem w obszarach nowych technologii chce jako jeden z pierwszych pracodawców w Polsce stworzyć zespół złożony z neuronietypowych specjalistów.

Jeśli więc interesujesz się komputerami albo studiujesz kierunki matematyczno-informatyczne jest to dla Ciebie życiowa szansa, aby poznać realia pracy w prestiżowej firmie. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Udział w edycji jest nieodpłatny. Do zgłoszeń prosimy wykorzystać formularz online.

Przeczytaj więcej