• 12.07.2022
  • Inne

Program Ambasadorski Just Join IT

Program Ambasadorski Just Join IT

Wszyscy wiemy, że doświadczenie zawodowe jest niezwykle ważne w budowaniu naszej zawodowej ścieżki, wszyscy znamy też ogłoszenia, w których pracodawca wymaga 10-letniego stażu w wieku 20 lat…

No właśnie, ale jak to zrobić? Jak zacząć? Spokojnie… zdobywanie doświadczenia to proces długotrwały i ważne, by rozpocząć go w firmie, która jest otwarta na naukę, rozwój i młode, kreatywne podejście do tematu. Jesteście ciekawi, co chcemy Wam przekazać?

Startuje Program Ambasadorski Just Join IT. Nikt nie zna realiów uczelnianych bardziej niż my! I to my możemy być łącznikiem tych dwóch światów: nauki i biznesu.


Zostań Ambasadorem najpopularniejszego portaly pracy dla programistów jeśli jesteś:

  • studentem/-ką drugiego lub trzeciego roku studiów I stopnia o profilu informatycznym,
  • masz otwartą głowę na niestandardowe akcje i potrafią je wcielić w życie promując wizerunek Just Join IT, przy jednoczesnym budowaniu swojej marki,
  • cechuje Cię charyzmatyczna postawa, która zaraża dobrą energią i łatwo nawiązuje nowe kontakty,
  • jesteś zaangażowany/a w życie studenckie.


Spośród kandydatów z naszej uczelni Just Join IT wybierze jednego przedstawiciela, z którym nawiąże długotrwałą współpracę. Łącznie w Polsce 5 studentów zostanie reprezentantami firmy w środowisku studenckim.


To niepowtarzalna okazja, by budować pierwsze doświadczenie zawodowe oraz zdobyć staż w jednej z topowych firm z branży IT w Polsce. Warto zadbać o swoją przyszłość już dziś :)

Zgłoszenia i więcej szczegółów dotyczących Programu Ambasadorskiego znajdziecie pod tym linkiem: https://justjoin.it/program-ambasadorski. Pokażcie się z jak najlepszej, kreatywnej, zabawnej strony — możecie opisać się w kilku słowach, dodać filmik, projekt, CV — wszystko, co wyróżni Was na tle innych kandydatów!

Czekamy na zgłoszenia. Chcemy by w świecie biznesu, reprezentował nas jak najlepszy kandydat/ka! 

Przeczytaj więcej