• 22.06.2023
  • Staże/Praktyki

Rusza „dogrywka” w tegorocznej edycji praktyk „zaFUNDuj sobie przyszłość!”

Latem 2023 po raz ósmy eksperci Ministerstwa i Polityki Regionalnej (MFiPR) będą się dzielić wiedzą i doświadczeniem z praktykantami, którzy wezmą udział w programie letnich płatnych praktyk.

Praktyki będą trwały od lipca do września włącznie. Skierowane są do studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy w terminie trwania praktyk będą posiadać status studenta i nie przekroczą 26 roku życia.

Dzięki praktyce w MFiPR zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe. Będziesz miał okazję pracować w organizacji, która wytycza strategię rozwoju Polski w najbliższych latach. U nas praktyki to prawdziwa praca. Nie będziesz kserować tony papierów, ale wraz ze swoim zespołem będziesz wykonywał konkretne i ciekawe zadania.

Oprócz zdobycia praktycznych umiejętności oraz wiedzy o Funduszach Europejskich, otrzymasz wynagrodzenie za swoją pracę do 3 400 zł brutto miesięcznie.

W dodatkowym naborze przygotowaliśmy 4 programów w różnych Departamentach naszego Ministerstwa

Skorzystaj z ogromnej szansy na rozwój i aplikuj!