• 22.06.2022

Siedzisz w danych? Naucz się, jak zrobić „pitch” i pokaż się na rynku

Działasz w obszarze data science, AI, ML, DI?

Masz pomysł na stworzenie oprogramowania lub technologii uczenia maszynowego, dzięki której firmy będą mogły sprawniej pozyskiwać dane i wykorzystywać je w codziennej pracy?

Wiesz, jak zautomatyzować wybrany fragment rynku lub za pomocą danych i uczenia maszynowego rozwiązać istniejący problem?

Dołącz do bezpłatnego programu akceleratora #Innovatorium:
www.akcelerator.innovatorium.eu/aplikacja.

Do Innovatorium możesz się zapisać z całym zespołem, z którym pracujesz w kole naukowym czy w ramach projektu badawczego.

Możesz też zgłosić się indywidualnie ze swoim pomysłem!

Przejdziecie przez program razem lub możesz wysłać przedstawiciela zespołu i uzyskać dodatkową zewnętrzną perspektywę na Wasze działania.

Zespoły zostaną wybrane przez grupę mentorów Innovatorium.

Zgłoś się do 23 czerwca! To już ostatnie godziny, aby zapisać się do Akceleratora Innovatorium i pod okiem mentorów w ciągu zaledwie 20 godzin zajęć online (to tylko cztery godziny raz na cztery tygodnie przez 5 miesięcy) możesz rozwinąć biznesowo swój pomysł na produkt oparty na danych lub sztucznej inteligencji (AI).

Mentorzy pomogą Ci rozwinąć Twój pomysł i pokażą, jak skutecznie zaprezentować go przed funduszami Venture Capital.

Uczestnicy przejdą przez program szkoleniowy realizowany przez akademików z renomowanych uczelni zagranicznych i polskich oraz praktyków biznesu.

Wśród prowadzących i mentorów są m.in.:

• Michał Kosiński, prof. Uniwersytetu Stanforda, którego badania ujawniły zagrożenia dla prywatności w aferze Cambridge Analytica
  • Agnieszka Skala, prof. Politechniki Warszawskiej, badaczka i mentorka startupów
  • Mike Rosenberg, dyr. ESE Advanced Management Program in Media Entertainment w Nowym Jorku
  • Maciej Kraus, specjalista od strategii cenowych
  • Arek Skuza, menedżer biznesowy i konsultant
  • Tomasz Goliński, Partner Zarządzający CofounderZone

Dowiedz się w końcu o co chodzi z elevator pitch

Innovatorium to także szansa, aby się w końcu dowiedzieć, jak przygotować elevator pitch i jak wygląda demo day.

W programie studiów I, II i III na polskich uczelniach stopnia praktycznie nie ma zajęć na temat współpracy z biznesem.

Tymczasem coraz więcej osób ze środowiska akademickiego chciałoby się dowiedzieć, jak to się robi, sprawdzić, czy ich wyobrażenie o współpracy z przedsiębiorcami jest zbliżone do realiów i na jakie pytania powinni sobie odpowiedzieć, jeśli chcą postawić na realizację projektów stosowanych w praktyce.

Najważniejszym elementem projektu jest możliwość zaprezentowania swojego pomysłu przed funduszami Venture Capital.

Autorzy najciekawszych pomysłów dostaną szansę, by założyć firmę pod skrzydłami jednego z funduszy VC.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://akcelerator.innovatorium.eu/