• 02.11.2022

Stowarzyszenie IAESTE zaprasza do udziału w drugiej edycji wydarzenia Level UP Your Skills 2022!

Jest to projekt skierowany dla studentów w trakcie, którego będą mogli zdobyć cenne doświadczenie związane z procesem rekrutacji.

Podczas dwóch dni wydarzenia (w formie zdalnej lub stacjonarnej), przeprowadzane będą próbne rozmowy między przedstawicielami firm, a studentami.

Po zakończonej rozmowie, każdy uczestnik dostanie feedback z informacją o tym jak poradził sobie podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Wartościową dawkę wiedzy dostarczą również krótkie prelekcje o tematyce rekrutacyjnej .

Celem wydarzenia Level UP Your Skills jest wyjście naprzeciw potrzebom studentów, którzy wkrótce będą musieli zmierzyć się z rynkiem pracy, do którego przepustką jest udana rozmowa rekrutacyjna.

Zdobywanie wiedzy nie musi kojarzyć się wyłącznie z siedzeniem w szkolnych ławach i czytaniem podręczników! Współpracując z największymi firmami, chcemy pokazać, że rozmowa oraz spotkania z ekspertami również są cenną lekcją.

Tegoroczna edycja odbywa się aż na 4 uczelniach w terminach 15-23 listopada.
W Warszawie wydarzenie odbędzie się

• 21 listopada na Politechnice Warszawskiej
  • 22 listopada zdalnie na platformie Microsoft Teams

Więcej informacji znajdziecie pod załączonym linkiem do wydarzenia: