• 13.05.2021
  • Inne

Studencie, absolwencie – postaw na swój rozwój!

Studencie, absolwencie – postaw na swój rozwój!

Zapraszamy do aplikowania do programu Management Trainee w Jeronimo Martins, właściciela sklepów Biedronka - największej sieci detalicznej w Polsce.

Management Trainee to prestiżowy program menedżerski, do którego zapraszamy absolwentów i studentów ostatniego roku studiów, którzy marzą o dynamicznej i odważnej karierze zawodowej w przyszłościowej branży retail.

Program Management Trainee ruszy we wrześniu 2021 r. Uczestnicy programu pierwsze miesiące spędzą na intensywnym wdrożeniu do organizacji pracując w dedykowanych działach. W tym roku będą to: Logistyka, Łańcuch Dostaw, Marketing Cyfrowy, Sekcja Projektów Cyfrowych i E-commerce, Dział Zarządzania Powierzchnią Sprzedaży oraz Dział IT. Projekty, w których uczestnicy programu wezmą udział są jednymi z kluczowych dla organizacji, których rozwój będzie miał realny wpływ na przyszłość firmy.

Po dwóch latach od rozpoczęcia pracy w JMP uczestnicy, po pozytywnej ocenie efektów ich pracy, otrzymają awans na stanowisko młodszego menedżera.

Uczestnicy programu Management Trainee zatrudnieni zostaną w oparciu o umowę o pracę. Dołączając do Biedronki mogą liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet benefitów i świadczeń pozapłacowych.

Aplikuj do jednego z 6 działów w naszym Biurze Głównym w Warszawie i już dzisiaj rozpocznij z nami swoją karierę zawodową! Na Twoje zgłoszenie czekamy do 20.06.2021. Dowiedz się więcej na:www.karierawjm.pl/management-trainee

Przeczytaj więcej