• 10.11.2020

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Seminarium „Innowacyjna przedsiębiorczość na Politechnice Warszawskiej”

Zapraszamy do udziału w seminarium organizowanym przez CZIiTT PW. Tym razem będziemy rozmawiać o relacjach Uczelni z pracodawcami, sytuacji absolwentów na rynku pracy, współpracy naukowców z biznesem oraz powodach niepowodzeń start-upów.

Seminarium odbędzie się online 19 listopada 2020 r. w godz. 14:00-16:30 (link wyślemy mailem przed seminarium).

Zapisy: bit.ly/seminarium_innowacyjna_przedsiebiorczosc_PW

Szczegóły: https://www.cziitt.pw.edu.pl/innowacyjna-przedsiebiorczosc-na-politechnice-warszawskiej-swiatowy-tydzien-przedsiebiorczosci/.

Program spotkania:

moderacja: dr Katarzyna Modrzejewska

·       godz. 14:00 – Jak doskonalić relację Uczelni z otoczeniem społeczno-gospodarczym? – panel dyskusyjny z udziałem studentów: dr Aleksandra Wycisk (Dział Badań i Analiz CZIiTT PW)

·       godz. 15:00 – Próba uchwycenia sylwetki studenta i absolwenta PW na rynku pracy na podstawie różnych źródeł danych: Dariusz Parzych, Małgorzata Płaszczyca, Monika Zgutka (Dział Badań i Analiz CZIiTT PW)

·       godz. 15:30 – Jeśli myślisz o rozwoju poprzez innowacje, Politechnika Warszawska jest bardzo dobrym partnerem dla Ciebie: Marcin Postawka, Mateusz Strzałkowski (Dział Komercjalizacji i Transferu Technologii CZIiTT PW)

·       godz. 16:00 – 11 powodów upadania start-upów  związanych z ignorowaniem rynku: Jarosław Chojecki (Inkubator Innowacyjności CZIiTT PW) (Magda Matysiak)