• 21.05.2024

II edycja programu MiniGranty

Fundacja Our Future Foundation serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące II edycji programu MiniGranty. Wydarzenie to jest skierowane do wszystkich osób chcących założyć młodzieżową radę w swoim mieście oraz organizacji studenckich, młodzieżowych, uczniowskich, fundacji oraz młodzieżowych rad z województwa mazowieckiego.

W ramach tegorocznej edycji programu, oferujemy wsparcie finansowe w dwóch ścieżkach:

• I ścieżka (młodzieżowe rady) z dofinansowaniem w wysokości 5000 zł,
  • II ścieżka (organizacje młodzieżowe) z dofinansowaniem w wysokości 20000 zł.

Spotkanie odbędzie się 27 maja o godzinie 18:30 w centrum Warszawy. Dokładny adres zostanie podany w potwierdzeniu uczestnictwa.

Rejestracja na wydarzenie:

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, potwierdzenie uczestnictwa zostanie przesłane mailowo.