• 18.09.2024

Od Programu Mentoringowego PW do pierwszego startupu!

Zielone Technologie na Horyzoncie!

Grupa czterech ambitnych studentów pod opieką mentora Dawida Adacha przygotowała wyjątkowy projekt, którego efektem jest niezwykły produkt.

Praca nad tym projektem była nie tylko okazją do nauki, ale też możliwością zanurzenia się w procesie tworzenia firmy – od projektowania, przez zarządzanie ludźmi, aż po tworzenie strategii marketingowych.

Swój zespół nazwali EasyGreen, oto wiadomość od nich:

Hej, studenci i absolwenci Politechniki Warszawskiej!
Mamy coś, co na pewno Was zainteresuje. Przyszłość jest zielona, a my wchodzimy w nią pełną parą!

Program Mentoringowy – Coś Więcej Niż Nauka

Wiecie, że Program Mentoringowy Politechniki Warszawskiej organizowany przez Biuro Karier PW to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy, ale również na realne doświadczenie w pracy nad innowacyjnymi projektami.

Tym razem chcemy podzielić się czymś naprawdę ekscytującym:

Grupa czterech ambitnych studentów, wspierana przez doświadczonego mentora, pracuje nad projektem, który może zmienić sposób, w jaki myślimy o zielonych rozwiązaniach w domu.

Od Idei do Rzeczywistości

Wzięliśmy na warsztat coś, co jest nie tylko funkcjonalne, ale też ładne. Praca nad tym projektem to dla nas nie tylko okazja do nauki, ale też możliwość zanurzenia się w procesie tworzenia firmy – od projektowania, przez zarządzanie ludźmi, aż po tworzenie strategii marketingowych.

Co Szykujemy?

W poniedziałek 23.09 wszystko stanie się jasne.

Nasza ekipa ciężko pracuje nad produktem, który jest już prawie gotowy do sprzedaży.

Bądźcie gotowi na coś, co ułatwi Wam codzienne życie i wprowadzi trochę zieleni do Waszych domów.

Więcej szczegółów wkrótce!

Trzymajcie się ciepło,