• 26.04.2020
  • Inne
  • Decyzje w drodze do celu – osobisty SWOT / Projektor Kariery

    Decyzje w drodze do celu – osobisty SWOT / Projektor Kariery

    Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na webinar “Decyzje w drodze do celu – osobisty SWOT”.

    Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

    Kilka słów od trenera:

    Podczas webinarium podzielę się swoim doświadczeniem, które zdobyłem pracując jako oficer jednostek specjalnych Wojska Polskiego takich jak: Formoza, GROM, przywódca, praktyk w zakresie planowania i motywowania. Od kilku lat przenoszę swoje doświadczenia na grunt biznesu jako mentor prowadząc sesje indywidualne i zespołowe w zakresie podnoszenia efektywności. Podczas zajęć opowiem o tym, jak podejmować decyzje, oceniać ryzyko i budować swój plan na przyszłość w oparciu o własny potencjał. 

    Dlaczego warto uczestniczyć:

    • poznasz uniwersalne techniki, które wzmocnią Twoje umiejętności analizowania własnego potencjału i podejmowania decyzji,
    • dowiesz się jak rozwinąć swój potencjał i zrobić kolejny krok naprzód dzięki zadawaniu sobie pytania DLACZEGO?
    • przekonasz się, w jaki sposób porządkowanie priorytetów pomaga w efektywnym realizowaniu celów,

    Webinar poprowadzi Wojciech Wereszko- trener i mentor w Programie Rozwoju Przedsiębiorczości. Certyfikowany trener „FRIS – Style myślenia”, akredytowany konsultant metodologii „Facet5” i Super Skills of Great Conversation, certyfikowany trener „The Coaching Maps”. Posiada certyfikaty w zakresie zarządzania projektami Prince 2, zarządzania ryzykiem (Management of Risk), zarządzania programami MSP oraz zmianą biznesową Change Management APMG International. Twórca i właściciel True Leader, były oficer JW GROM i Formoza, przywódca, praktyk w zakresie planowania i motywowania. Wiedzę zdobywał dowodząc Polskim Kontyngentem Wojskowym w Zatoce Perskiej oraz w trakcie misji ISAF w Afganistanie, planując i organizując proces szkolenia. Obecne koncentruje się na budowaniu efektywnych zespołów zadaniowo-projektowych (z wykorzystaniem metodologii FRIS i Facet5) głównie w branży IT, zarządzaniu i ocenie ryzyka w projektach, budowaniu długofalowych strategii biznesowych. Prowadzi zajęcia na studiach MBA w Akademii Leona Koźmińskiego.

     

    Informacje organizacyjne:

    DATA: 7 maja 2020 r. (czwartek), w godz. 14:00-16:00

    Wydarzenie realizowane online.

    Na dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania.

     

    Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

     

    Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

     

    UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

      

    Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

      

    Współorganizatorzy:

     

     

     

     

     

    Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think!działa od 2007 roku. Jej celem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju młodzieży i osób dorosłych poprzez skuteczne wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi technologii informacyjno-komunikacyjnej do przekazywania informacji, pogłębiania wiedzy i rozwoju umiejętności zawodowych i społecznych XXI wieku. Staramy się projektować działania, które nie tylko pogłębiają wiedzę młodych ludzi, ale dodatkowo kształcą praktyczne umiejętności przydatne i niezbędne na rynku pracy.

    Aktualnie Fundacja realizuje Program Rozwoju Przedsiębiorczości, który zakłada preinkubację, inkubację pomysłów biznesowych wypracowanych przez osoby w wieku 18-30 lat oraz akcelerację najciekawszych i najlepiej rokujących, skalowalnych pomysłów biznesowych. Do programu zgłosiło się 415 pomysłów biznesowych, z różnych sektorów m.in. handel & e-commerce, nowe technologie, HoReCa, kultura, rozrywka, usługi szkoleniowe, architektura i budownictwo, usługi dla biznesu i dla osób indywidualnych. Nasze działania obejmują m.in. warsztaty biznesowe, mentoring, coaching. Uczestnicy Programu mają również dostęp do treści merytorycznych tj. filmów, wywiadów, artykułów na Rozwijamy.edu.pl. Zapraszamy dołącz do Rozwijamy.edu.pl!

     

    Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Euro

      

     

     

     

     

    Przeczytaj więcej