• 21.01.2022

EPAM University Open Day – spotkanie zorganizowane w ramach programu EPAM University.

W ramach programu wspieramy osoby na początku kariery w IT – studentów, świeżo upieczonych absolwentów oraz wszystkich tych, którzy zdecydowali się na zmianę ścieżki kariery.

Czego można się spodziewać po udziale w programie?

Studenci mają szansę zdobyć wiedzę techniczną i praktyczną pod okiem ekspertów z branży oraz w krótkim czasie kontynuować swoją przygodę na stanowisku juniorskim, dołączając do EPAM jako Junior Developer.

W 2022 roku, zrealizowaliśmy 8 programów szkoleniowych oraz wsparliśmy rozwój ponad 350 uczestników, w zakresie Java, DevOps, Automation Testing i Linux.

Spośród wszystkich absolwentów, ponad 80 zostało zatrudnionych na stanowisku Junior Developer w EPAM.

Ponadto, jesteśmy w trakcie planowania kolejnych szkoleń z zakresu rozmaitych technologii, które także zagoszczą niedługo w ofercie programu.

Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia o godzinie 17:00, w formie online.

Link do rejestracji: https://community-z.com/events/epam-university-open-day-2