• 03.04.2023
  • Spotkanie z Pracodawcą

Pranie pieniędzy a zagrożenie finansowania terroryzmu

Biuro Karier PW oraz Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej na spotkanie z funkcjonariuszami największej służby specjalnej w Polsce.

Temat spotkania: „Pranie pieniędzy a zagrożenie finansowania terroryzmu”

Kiedy: 13.04.2023 (czwartek), w godz. 15:00-16:30

Gdzie: sala nr 4.07, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, ul. Rektorska 4, Warszawa

Dla kogo: dla studentów Politechniki Warszawskiej

Obowiązuje rejestracja na spotkanie za pośrednictwem platformy Career Center. Termin rejestracji: do 13.04.2023 do godz. 12:00.

W programie:

• Fazy prania pieniędzy
  • Korelacje pomiędzy praniem pieniędzy a finansowaniem terroryzmu
  • Case studies
  • Wymagania stawiane kandydatom do służby w ABW; postępowanie kwalifikacyjne;

Różnorodność zadań realizowanych przez ABW sprawia, że poszukujemy studentów i absolwentów szkół wyższych, w tym również technicznych.

Dlatego zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane służbą w ABW, również tych, którzy dopiero określają kierunek swojej drogi zawodowej.

Po oficjalnym spotkaniu będzie możliwość odbycia indywidualnych rozmów z funkcjonariuszami ABW oraz złożenia na ich ręce swojego CV.

ABW zajmuje się ochroną bezpieczeństwa wewnętrznego państwa i jego porządku konstytucyjnego, w tym zwalczaniem m.in.: terroryzmu, szpiegostwa, przestępstw godzących w podstawy ekonomiczne państwa; cyberbezpieczeństwem systemów teleinformatycznych organów państwa oraz instalacji, urządzeń i usług wchodzących w skład infrastruktury krytycznej; uzyskiwaniem, analizowaniem, przetwarzaniem informacji mogących mieć istotne znaczenie dla ochrony bezpieczeństwa państwa.

Z uwagi na różnorodność zadań realizowanych przez ABW poszukujemy studentów i absolwentów szkół wyższych, zarówno kierunków humanistycznych oraz technicznych.

Oferujemy:

• Stałą formę zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w odniesieniu do posiadanych umiejętności
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Program ochrony zdrowia
  • Udogodnienia dla osób uczących się – np. możliwość korzystania z urlopu szkolnego

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Obywatelstwo polskie
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Niekaralność

Dyspozycyjność, kreatywność, sumienność, dokładność, odpowiedzialność.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS: REKRUTACJA@ABW.GOV.PL