• 24.03.2022
  • Targi pracy

Spotkaj Swojego Pracodawcę - Targi Pracy branży Life Science

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, Partner wydarzenia, zaprasza na Targi Pracy branży Life Science "Spotkaj Swojego Pracodawcę":

Szukasz pracy, stażu, lub praktyk?
Jesteś studentem przedmiotów ścisłych i przyrodniczych lub uczniem liceum na mat-fizie czy biol-chemie?

Począwszy od 30 marca, aż do 2 kwietnia tego roku będziecie mieli okazję poznać firmy i instytuty oferujące pracę w branży chemicznej, biotechnologicznej, inżynierii chemicznej, inżynierii produkcji i pokrewnych. Serdecznie zapraszamy na trzecią już edycję Targów Pracy branży Life Science Spotkaj Swojego Pracodawcę!
Oprócz tradycyjnej, stacjonarnej formy wydarzenia, która odbędzie się 1 kwietnia w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (ul. Rektorska 4 w Warszawie) targi będą się odbywać się również on-line co pozwoli na uczestnictwo wszystkim zainteresowanym, niezależnie od miejsca zamieszkania.

W ciągu 4 dni targów będziecie mieli okazję porozmawiać z pracownikami koncernów przemysłowych, oraz instytutów badawczych. Dodatkowo gwarantujemy ciekawe prelekcje, warsztaty, kursy, oraz panele dyskusyjne. Weźcie udział w wydarzeniu, aby być na bieżąco!

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1kHkMFJrs

Link do zapisów na wydarzenie: ZAPISY