• 15.04.2021
  • Czat na żywo/webinar

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej z L’Oréal Warsaw Plant
    • Chcesz wiedzieć jak w praktyce wygląda rozmowa rekrutacyjna z pracodawcą zanim zostaniesz na nią zaproszony?
    • Teraz masz możliwość zdobyć taką wiedzę, a nawet przejść przez próbną rozmowę!

Biuro Karier PW oraz L’Oréal Warsaw Plant zapraszają na „Symulację rozmowy kwalifikacyjnej z L’Oréal Warsaw Plant”.

Spotkanie odbędzie się online.

Kiedy: 27 kwietnia 2021 (wtorek), w godz. 16:00-18:00

Zapisy trwają do 26.04.2021 do godz. 14:00

Osoby zapisane otrzymają link dzień przed spotkaniem.

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli studiujesz na Wydziale:

- Inżynierii Produkcji

- Zarządzania

- Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej to świetna okazja do tego, by przedstawiciel działu HR z L’Oréal Warsaw Plant podzielił się z Wami wiedzą specjalistyczną, prowadząc próbne rozmowy ze studentami-ochotnikami w obecności obserwatorów (innych studentów).

Co zyskasz biorąc udział w spotkaniu z L’Oréal:

• Dowiesz się jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na staż w największej fabryce L’Oréal na świecie i czego oczekujemy od kandydatów
    • Poznasz pytania, które na pewno padną ze strony rekrutera na Twoim interview
    • Będziesz mógł sprawdzić się w roli kandydata i przejść profesjonalną rozmowę rekrutacyjną
    • Uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania w kontekście procesu rekrutacji

Spotkanie i symulację rozmów kwalifikacyjnych przeprowadzi Anna Skorupa – Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju w L’Oréal Warsaw Plant. Pasjonatka HR z ponad 5-letnim doświadczeniem w obszarach związanych z rekrutacją, rozwojem pracowników i employer brandingiem. Prywatnie amatorka gotowania i miłośniczka gry na ukulele.

ZASADY UDZIAŁU:

• potrzebujemy dwójki ochotników, którzy przygotują się na symulację rozmowy kwalifikacyjnej (oferty stażowe do ćwiczenia znajdziecie niżej) i podczas dokonywania rejestracji  odpowiedzą TAK na pytanie, które pojawi się po kliknięciu na przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ - CV będzie przekazane rekruterowi do przeprowadzenia ćwiczenia (PAMIĘTAJCIE: to symulacja, czyli pokaz i ćwiczenie – naprawdę warto się odważyć, przejść przez próbę części procesu rekrutacyjnego i czuć się pewniej przed realną rekrutacją)
    • na spotkaniu dowiecie się jakie w Loreal są możliwości kariery dla studentów
    • po obu próbnych rozmowach ochotnicy otrzymają podstawowy feedback (co było świetne i warto utrzymać podczas rozmów z rekruterem, a nad czym warto popracować) – nie obawiajcie się oceny, to będzie spotkanie z pozytywną atmosferą
    • wszyscy studenci biorący udział w spotkaniu będą mieli okazję wziąć udział w dyskusji i zadać dodatkowe pytania nt. rozmowy rekrutacyjnej

Zapoznajcie się z opisami stanowisk, które zostaną wykorzystane podczas symulacji:
    - staż w dziale efektywności operacyjnej
    - staż w dziale produkcji

Już dzisiaj możesz zapoznać się z zakładką Kariera całej Grupy L’Oréal:

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.