• 16.10.2020
  • Warsztaty

Szukasz pracy/stażu lub prezentujesz projekt? Będziesz korzystać z „przemowy w windzie”. Co to takiego?

Rozmowy w windzie to zazwyczaj kurtuazyjna wymiana uprzejmości lub opinii o neutralnych sprawach (pogoda, korki, zbliżający się weekend). Zdarza się jednak, że wchodzisz do windy i spotykasz kogoś, komu od dawna pragniesz przedstawić swój pomysł/projekt lub w firmie kogo chciałbyś pracować. Na zagadnięcie i krótkie przedstawienie o co chodzi masz tyle czasu ile trwa pokonanie przez windę kolejnych pięter.

Oczywiście winda to tylko przykład. Jest mnóstwo sytuacji, w których stajesz przed wyzwaniem: masz tylko chwilę, kilka minut, czasem nawet mniej, by zaprezentować siebie, swój projekt lub produkt.

Liczą się konkrety i sposób przekazania informacji. Ale jak to zrobić i czy można się z tego działania przeszkolić?

Tak! Specjalnie dla studentów uczestniczących w Projektorze Kariery (szczegóły poniżej) Biuro Karier PW zorganizowało szkolenie online „Twój elevator pitch”. Na zapisy macie czas tylko do środy (21 października). Liczba miejsc ograniczona.

Sprawdźcie i skorzystajcie, bo szkolenie jest dla Was bezpłatne: TWÓJ ELEVATOR PITCH - szkolenie

W programie e-szkolenia:

•     Zasady budowania krótkich i efektywnych komunikatów autoprezentacyjnych
  •     Optymalna mowa ciała i wpływ stresu na nią
  •     Dla osób chętnych symulacja z kamerą
  •     Sesja informacji zwrotnych

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.