• 04.04.2023

Webinar pt.: "Jak budować zwycięskie zespoły"

Miasto st. Warszawa oraz Youth Business Poland zapraszają na webinar pt.: "Jak budować zwycięskie zespoły"
6 kwietnia, godz. 14:00 - 15:30

Spotkanie inaugurujące nową edycję programu doradczego
#Academy_Smolna 2023 - 2024

Efektywny, zgrany zespół jest fundamentem każdego sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa - małego i dużego.

Decyzje dotyczące współzałożycieli i pracowników podjętę na początku, w dużej mierze zadecydują o późniejszym rozwoju firmy lub start-up'u.

Jak więc zbudować swój DreamDTeam? -> Opowiemy o tym na webinarze 6 kwietnia.

Ekspertką, która podzieli się z nami wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie będzie Róża Szafranek - Founderka & CEO HR Hints, pierwszego butiku HR w modelu subskrypcyjnym.

Podczas webinaru opowiemy m.in. o tym:

• jak dobrać Co-Foundera, aby skutecznie rozwijać biznes już od samego początku;
  • czy Hipster, Haker i Hustler to wystarczające typy osobowości by zbudować startup?
  • jakie są najczęściej popełniane błędy w budowaniu zespołu i jak ich unikać;
  • czym jest kultura organizacyjna i jak ją tworzyć, by przyciągała najlepszych kandydatów z rynku oraz ułatwiała pracę zespołu;

Podczas spotkania opowiemy także o ofercie programu #Academy_Smolna i o tym jak miasto st. Warszawa wspiera przyszłych i obecnych przedsiębiorców.

Uczestnicy będą mogli na żywo zadawać pytania naszym prelegentom oraz poznać innych przedsiębiorców!

Nie zwlekaj! Zapewnij sobie miejsce na webinarze!

Udział jest bezpłatny, po rejestracji online. Liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie odbędzie się poprzez platformę Clickmeeting.

Po zarejestrowaniu otrzymasz maila z linkiem do spotkania online.

POZNAJ PRELEGENTÓW:

• Karolina Zdrodowska - p.o. Dyrektorka Koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego - m.st. Warszawa.

Zarządza i koordynuje realizacją zadań z zakresu koordynowania polityki gospodarczej i innowacyjnej m.st. Warszawy, realizacji projektów gospodarczych i naukowych przy udziale partnerów prywatnych oraz działalności gospodarczej i zezwoleń, komunikacji społecznej oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi. Zarządza i koordynuje pracę następujących komórek organizacyjnych Urzędu m.st. Warszawy:
    1.    Biura Rozwoju Gospodarczego (RG)
    2.    Centrum Komunikacji Społecznej (CKS)

• Roża Szafranek - Founder & CEO HR Hints - pierwszego butiku HR w modelu subskrypcyjnym.

Ekspertka HR z doświadczeniem psychologicznym i menedżerskim. Liderka w branży tech, która współtworzyła startupy z udanymi exitami (m.in. akwizycja przez FedEx o wartości $228 mln) i wyjściami na giełdę. Wraz ze swoim zespołem wsparła ponad 70 firm, ucząc liderów, jak prowadzić organizacje oparte na zaangażowanych ludziach. Spółki, z który współpracuje łącznie otrzymały ok. $900 mln inwestycji - to m.in. Ramp Network, Infermedica, Packhelp, Omnipack, Telemedi, inSTREAMLY, Zowie, Aleph Zero, ShopRunner, Inovo Venture Partner czy Innovation Nest. Topowy startup wspierany przez HR Hints został wyceniony na ponad 1.2 mld dolarów.

• Adrian Migoń - CEO Youth Business Poland

Prezes Zarządu Fundacji Inkubator Technologiczny i menadżer programu mentoringowego Youth Business Poland zrzeszającego ponad 100 mentorów w całej Polsce. Specjalista z przedsiębiorczości, mentoringu i budowania programów rozwojowych dla startupów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami mentoringowymi i akceleracyjnymi dla start-upoów i przedsiębiorców. Podczas ostatnich 12 lat pracy, zrealizował około 15 projektów dla startupów prowadzonych na terenie całej Polski, realizujących łącznie ponad 12 tysięcy godzin szkoleń, mentoringu i coachingu.

Projekt jest wspófinansowany z budżetu m.st. Warszawy.

Wykonawcą programu #Academy_Smolna 2023-2024 jest Fundacja Inkubator Technologiczny (Youth Business Poland), współpracującą w partnerstwie z ogólnopolskim biurem rachunkowym Infakt.pl, kancelariami prawnymi Hogan Lovells i LSW, oraz z Łukasiewicz - ORGMASZ.

W ramach programu od marca 2023 do grudnia 2024 osoby, które mają pomysł na biznes i chcą założyć firmę lub są przedsiębiorcami i szukają wsparcia w rozwoju swoich produktów i usług, mogą skorzystać z profesjonalnego wsparcia ekspertów w postaci:
•    830 godz. bezpłatnego doradztwa z ekspertami w 6 kategoriach
•    grupowych tematycznych webinarów z zakresu rozwoju firmy
•    długofalowego procesu mentoringowego 1:1 z profesjonalnym mentorem biznesowym