• 02.10.2020

Wiemy, ale nie powiemy… (bo nikt nie pyta). Jak uzyskać od pracowników informacje, które mogą poprawić działalność firmy?

Codziennie wykonujemy swoje obowiązki zawodowe, a przy okazji regularnie poznajemy wiele drobnych faktów dotyczących funkcjonowania miejsca pracy.

Tą wiedzą nie zawsze dysponuje nasza organizacja, a szkoda, bo znajomość tych informacji mogłaby znacząco poprawić efektywność funkcjonowania całej firmy.

Zapraszamy do badania, w którym chcemy zasięgnąć Waszej opinii, na temat metody pozyskiwania od pracowników różnorodnych informacji o pracy firmy, w celu poprawienia jej działalności.

Link do badania: https://ankieta.cziitt.pw.edu.pl/index.php/563764?lang=pl

Badanie jest realizowane we współpracy naszego Działu Badań i Analiz, Zakładu Sieci i Usług Teleinformatycznych Instytutu Telekomunikacji Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Katedry Systemów Zarządzania Wydział Zarządzania PW.