• 31.01.2024
  • Konkursy

Young Talents 4 Biedronka – Innowacyjny Program dla Studentów

Studencie! Zgłoś się do ogólnopolskiego konkursu Young Talents 4 Biedronka, w którym dla zwycięzców przewidziano nagrody o łącznej wartości 50 tysięcy złotych!

W ramach konkursu pojedziesz na Bootcamp, gdzie odbędziesz szkolenia m.in. z prezentacji, prowadzenia projektów czy budowania marki osobistej. Następnie w wylosowanych zespołach stworzysz projekt biznesowy pod okiem mentorów z Jeronimo Martins! Podczas Gali Finałowej w październiku Jury wybierze najlepszą prezentację i zwycięski projekt.

Program realizowany jest przez Biedronkę we współpracy z fundacją edukacyjną @Our Future Foundation. Jego celem jest pomoc w rozwinięciu skrzydeł młodych talentów, wyróżniających się ponadprzeciętnym zaangażowaniem i potencjałem do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w branży retail.

Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.youngtalents4Biedronka.pl