• 22.02.2023

Zostań twórcą treści na Onecie

Zapraszamy naszych studentów i pracowników naukowych do testowania najnowszej usługi Onetu.

Sprawdź, jak działa nasz nowy program i zgarnij darmowy dostęp do artykułów z Newsweeka, Forbesa i wielu innych opiniotwórczych magazynów!

Onet otwiera swoje łamy na krótkie treści o dowolnej tematyce, doskonale znane z mediów społecznościowych.

Dzięki nowej usłudze dziennikarze i autorzy współpracujący z Onetem, będą mogli wyrażać swoje opinie i dzielić się komentarzami na bieżąco.

Teraz zapraszamy do testowania nowej usługi studentów oraz pracowników naukowych wybranych uczelni.

Dzięki programowi Onetu, każdy student będzie mógł w prosty i intuicyjny sposób publikować swoje historie oraz opinie obok tak znanych dziennikarzy, jak Bartosz Węglarczyk czy Andrzej Stankiewicz.

Uczestnictwo w programie Onetu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi zobowiązaniami – piszesz, kiedy chcesz i ile chcesz, tak samo jak w mediach społecznościowych.

Każdy uczestnik dodatkowo otrzyma od nas darmowy półroczny dostęp do pakietu Onet Premium, czyli tekstów z Newsweeka, Forbesa, Przeglądu Sportowego i wielu innych!

Jak dołączyć do programu Onetu?

Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie pod adres: DigitalPartnership@ringieraxelspringer.pl.

Zgłoś się już teraz!

Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.