• 29.09.2017
  • Warsztaty

Akcelerator Kariery - Listopad

Drodzy Studenci, Doktoranci i Absolwenci!

Zapraszamy Was do udziału w listopadowym bloku tematycznym Akceleratora Kariery :)

W tym miesiącu skupimy się na ZARZĄDZANIU PROJEKTAMI I ZMIANĄ.

O co w tym wszystkim chodzi?

W tak dynamicznie zmieniającym się świecie „zmiana” to jedna z tych rzeczy, których możemy być pewni.

Według prawa Murphy’ego, konieczność znaczących zmian w projekcie jest odwrotnie proporcjonalna do czasu pozostającego do oddania tego projektu. Im bliżej końca projektu, tym nawet najmniejsze zmiany potrafią być najbardziej kosztowne i czasochłonne, stają się pilne z uwagi na zbliżający się odbiór projektu. Również im bliżej końca, tym jest ich więcej.

Źródło: kjarocka.pl

Zmiany to również cecha rynku pracy – zarówno, jeśli mowa o popularności pewnych zawodów, jak również zasad funkcjonowania przedsiębiorstw.

W związku z tym, niezwykle ważną umiejętnością, jest radzenie sobie ze zmianą – maksymalne jej wykorzystanie i umiejętność „opanowania” sytuacji.

Wiedząc, jak ważnym tematem jest ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI I ZMIANĄ, zapraszamy Was do udziału w kolejnym cyklu warsztatów.

Szczegółowy harmonogram wydarzeń w listopadzie:

• 8.11 Gemius - Planowanie projektu z wykorzystaniem ścieżki krytycznej (CPM)
    • 21.11 Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia / Anna Bals / - Zarządzanie zmianą i zarządzanie projektami
    • 28.11 DPD Polska - Cykl projektowy: Role w projekcie, planowanie harmonogramu i współpraca w zespole
    • 29.11 Allianz - Lean Management – odkrywamy tajemnice optymalizacji

Udział w min. 3 warsztatach z danego bloku gwarantuje otrzymanie certyfikatu z poświadczeniem Firm prowadzących poszczególne wydarzenia.

Co zrobić, aby zgłosić swój udział w Akceleratorze Kariery?

• Zaloguj się do Strefy Studenta i zapisz do programu poprzez stronę (prawy, górny róg).
    • Pobierz regulamin: Link do ząłącznika
    • PRZECZYTAJ i podpisz;
    • Przynieś do Biura Karier (Polna 50, V piętro) lub zrób zdjęcie/zeskanuj podpisany regulamin i prześlij na adres biurokarier@pw.edu.pl
    • Odbierz KARNET NA AKCELERATOROWE PIECZĄTKI w Biurze Karier lub na pierwszym warsztacie, w którym weźmiesz udział;
    • Zdobywaj wiedzę i cenne umiejętności – ROZWIJAJ SIĘ :)

Daty oraz możliwość zapisu na poszczególne warsztaty w zakładce "Wydarzenia".