• 07.10.2020
  • Warsztaty

Fundacja C.E.L. zaprasza na nieopłatne konsultacje psychologiczne w formie telefonicznej, online lub na żywo

Zadzwoń śmiało jeśli jesteś młodą osobą, która w różny sposób eksperymentuje ze swoim życiem. Jeśli teraz w aktualnej sytuacji nie widzisz sensu i możliwości by coś robić, coś zaczynać, o czymś myśleć… Jeśli załamał Ci się świat… Jeśli potrzebujesz wsparcia oraz pomocy w opracowaniu strategii interwencji w konkretnej sprawie… jeśli gubisz się w trudnym świecie wyborów między tym co służy, a co niszczy… Jeśli boisz się tego co dalej, bo wszystko co najważniejsze w Twoim życiu zatrzymała kwarantanna.

Więcej informacji: http://fundacjacel.pl/2019/05/14/o-sprawdzaniu-i-pilnowaniu-granic-w-zyciu-codziennym-2/

Zapisy na konsultacje przyjmuje Biuro C.E.L. Kontakt: w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 12-17: 508 797 177, we wtorki i czwartki czynny jest numer: 502 744 120 w godzinach 15-20. Dostępny jest też telefon stacjonarny 22 646 22 56

Pomoc psychologiczna w Fundacji C.E.L. jest nieodpłatna dzięki finansowaniu lub dofinansowaniu ze środków:
a) Miasta Stołecznego Warszawy – zadania:
• Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym w latach 2018-2021: „Szkoła Kompetencji Życiowych dla Rodziców i Dorosłych Członków Rodzin”
• Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym w latach 2018-2021: „Przeciwdziałanie długotrwałym skutkom przemocy w domu i rodzinie”
• Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym w m.st Warszawa w latach 2018-2020 „Na krawędzi dorosłości bez „wspomagania”, czyli o rozpoznawaniu pułapek i skutecznym ich omijaniu”
• Zapewnienie pomocy specjalistycznej osobom i rodzinom doznającym różnych form przemocy w rodzinie 2019-2021: „Krok do Dobrego Wspólnego Życia” (pełne finansowanie)
b) Miasta Stołecznego Warszawy Dzielnicy Mokotów – zadania:
• Przeprowadzenie programu rozwoju umiejętności życiowych i społecznych dla osób dorosłych z rodzin dotkniętych przemocą: „Stop bezradności – przeciwdziałanie przemocy w domu i w rodzinie” w latach 2018-2020
• Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym 2020: „Program Rozwoju Umiejętności Życiowych dla Dorosłych Członków Rodzin” (pełne finansowanie)
c) Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia – zadanie: