• 17.12.2019

Projekt stażowy „START do 3D” – II edycja

„START do 3D” to II edycja projektu stażowego organizowanego przez firmę Omni3D specjalizującą się w przemysłowym druku 3D.

Projekt będzie realizowany w terminie 5 grudnia 2019 - 31 marca 2020 r.

W tym czasie Organizator czeka na zgłoszenia i prace projektowe.

Oficjalne wyniki zostaną podane 20 kwietnia 2020 r.

Dla trzech laureatów przewidziano czterotygodniowy płatny staż w siedzibie firmy, w Poznaniu.

- Tym razem postanowiliśmy wprowadzić konkretny temat prac projektowych. W edycji 2019/2020 chcemy poznać pomysły pasjonatów, studentów i absolwentów na zastosowanie druku 3D w przemyśle samochodowym.

Wspieramy dwa koła studenckie – m.in. z Politechniki Rzeszowskiej, które z powodzeniem występuje w zawodach Formuły Student. Z naszych urządzeń i wydruków korzystają również firmy działające we wspomnianej branży – stąd wybór tematu.

Zapraszam do udziału w projekcie wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę, doświadczenie i poznać nasze know-how.

Omni3D czeka na tematyczne prace ph. „Obszar implementacji druku 3D w branży automotive - nowe zastosowania”. Organizator zastrzega, aby była kreatywna i merytoryczna. Nie wprowadza żadnych schematów.

Oczywiście można przesłać prezentację w formacie ppt., video w formacie mp4, czy projekty modelu wydruku w formacie STL. Jeżeli jednak uczestnik zechce niestandardowo podejść do tematu projektu nic nie stoi na przeszkodzie.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.omni3d.pl.

Omni3D jest pierwszym polskim producentem przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF, oferującym sprzedaż przemysłowych systemów do druku 3D, wynajem długoterminowy urządzeń oraz druk 3D na zlecenie. Działa w Polsce i zagranicą. Poprzez sieć 12 resellerów nasze drukarki są obecne w 15 krajach, w tym w Rosji, Indiach, Australii czy Nowej Zelandii. W tym roku na rynku zadebiutowały Omni 500 Lite oraz Omni Factory NET.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.