Spotkanie z Danfoss Poland sp. z o.o. dział Ogrzewnictwo poświęcone będzie oszczędności energii w szeroko rozumianych wodnych instalacjach HVAC.
Spotkanie z Danfoss Poland sp. z o.o. dział Ogrzewnictwo poświęcone będzie oszczędności energii w szeroko rozumianych wodnych instalacjach HVAC.
Podczas spotkania z nami Dowiesz się:
- jak nowocześnie i szybko zrównoważyć instalację wody lodowej i centralnego ogrzewania,
- czym jest technologia PIBCV i dlaczego jest tak ważna w nowoczesnych instalacjach grzewczych i chłodzących,
- jak łatwo można zmodernizować starą instalację centralnego ogrzewania i dopasować ją do zmiennych warunków pracy,
- czy zdalne sterowanie komercyjną lub domową instalacją centralnego ogrzewania jest w zasięgu ręki praktycznie każdego z nas,
- dowiesz się jak zabezpieczyć użytkowników instalacji użytkowej przed zachorowaniem na Legionellozę
- ocenisz czy pomy ciepła oraz ogrzewanie elektryczne to technologie przyszłości,
- dowiesz się co łączy wodny system HVAC z automatyką budynku (BMS).
Warsztat poprowadzi:
Sebastian Brzoza
Kierownik Działu Technicznego segmentu Ogrzewnictwo, od 12 lat związany z firmą Danfoss, liderem branży grzewczej i chłodniczej. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Od początku współpracy z firmą Danfoss odpowiada za rozwiązania z zakresu równoważenia i regulacji wodnych instalacji grzewczych i klimatyzacyjnych. Pod opieką jego zespołu znajdują się również rozwiązania z zakresu termostatyki, ciepłownictwa, wodnego ogrzewania podłogowego oraz ciepłej wody użytkowej. Pasjonat nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań nie tylko w dziedzinie instalacji wewnętrznych.
To nie wszystkie tematy na które chcielibyśmy z Tobą porozmawiać ale jeżeli chociaż jeden z nich Cię zainteresował to znaczy że musimy się spotkać ! Zapraszamy i gwarantujemy że nasze spotkanie nie będzie tylko suchą teorią. Zobaczysz jak nasze technologie działają a urządzenia wyglądają w rzeczywistości.
Miejsce: Wydział instalacji budowlanych, hydrotechniki i inżynierii środowiska, sala 639
22 marca, godz. 12-15