• 14.01.2020
  • 14:15 - 16:15
Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną
Warsztaty

Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz osobista stylistka Paula Wrąbel zapraszają na warsztaty "Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną".

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

W programie warsztatów:

  • Dlaczego strój jest taki waży
  • Styl smart
  • Styl smart casual
  • Jak ubierać się na rozmowę kwalifikacyjną
  • Ogólne zasady stroju w pracy
  • Obowiązujące trendy

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się dlaczego tak dużą uwagę należy przywiązywać do tego jak wyglądamy, jaki ma to wpływ na nasze sukcesy. Poznają zasady, jakimi rządzi się styl smart oraz smart casual. Otrzymają konkretne wskazówki jak dobierać strój do sytuacji oraz wskazówki jak przemycić panujące trendy do stylizacji do pracy oraz jak dobrać strój na rozmowę kwalifikacyjną.

Uczestnicy mogą przynieść swoje ubrania, których nie noszą, ponieważ nie wiedzą jak i z czym je łączyć, chętnie podpowiemy, jak tworzyć stylizacje.

Historia pewnego klienta osobistej stylistki Pauli Wrąbel:

Rok temu, uzupełniałam szafę i poszukiwałam stylu jednego z moich klientów, pracownik branży IT.
Postanowiliśmy t-shirt zamienić na koszulę, dokupić eleganckie spodnie w kant, derby, a jego wyróżnikiem stała się elegancka kamizelka.

Jak zareagowało otoczenie w pracy?

  • W ciągu roku otrzymał 3 awanse! Co wiąże się z wzrostem wynagrodzenia o 37%
  • Ludzie czują dystans i szacunek do tego co mówi i do rozwiązań jakie proponuje.
  • Jego propozycje zawsze są brane pod uwagę.
  • Jego zdanie jest wręcz wyczekiwane na każdym spotkaniu.
  • Kiedy pojawiają się wątpliwości jest jedną z pierwszych osób, z którymi się je omawia.
  • Ludzie z firmy mówią „nie znamy się, ale ja Ciebie kojarzę z kamizelką” :D

Ta historia pokazuje, że nasz strój nie pozostaje bez znaczenia! Że wpływa na to jak postrzegają nas inni, na naszą pewność siebie i na poczucie własnej wartości.

Dlatego tak ważne jest byśmy byli doskonale ubrani!

Warsztaty poprowadzą:

Paula Wrąbel – jest osobistą stylistką i zagląda (najczęściej) kobietom do szaf, sprawia, że dzięki właściwie dobranym stylizacjom czują się pewnie, czują się piękne i potrafią same komponować stroje, które dodają im energii. Słucha czego potrzebują, wybiera perełki i tworzy listy rzeczy do uzupełnienia garderoby. Zadowolenie i opinia klientek są dla niej najważniejsze. Strój wpływa na samopoczucie i podczas spotkań z nią panie tego doświadczają.
Panowie zwykle po zmianie pracy lub awansie zgłaszają się po wsparcie i porady, wtedy budowana jest garderoba zgodnie z nowymi realiami jakie pojawiły się w życiu.
Zapraszamy po trochę inspiracji na www.paulawrabel.com

Małgorzata Pawlak - w Biurze Karier PW zajmuje się poradnictwem psychologicznym, konsultacjami z zakresu określania kompetencji zawodowych studentów, pisania profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowania się do spotkania z pracodawcą. Prowadzi warsztaty z podstawowych umiejętności psychologicznych. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i finansów w Szkole Głównej Handlowej. Doktorantka w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej. Diagnostyką psychologiczną i rozwojem pracowników zajmowała się w trakcie kilkuletniej pracy w T-Mobile, gdzie odpowiadała m.in. za badania zaangażowania, pomiar i rozwój kompetencji, prowadzenie warsztatów i grup fokusowych. Doświadczona w pracy z menedżerami w obszarze stylów zarządzania, ścieżek karier i programów rozwojowych (T-Mobile, Mars Polska, Procter&Gamble).

Informacje organizacyjne:

DATA: 14 stycznia 2020 (wtorek), w godz. 14:15-16:15

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 4.08

TUTAJ zarejestrujesz się na wydarzenie.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy: 

 

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

   

Lokalizacja

CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 4.08

Dane kontaktowe