• 26.06.2022
Spotkanie z Pracodawcą

Uwaga: spotkanie w poniższym terminie zostało odwołane. Wydarzenie odbędzie się w następnym semestrze.

Biuro Karier PW oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie zapraszają studentów PW na spotkanie "Być inspektorem pracy. Misja i codzienność. Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne organizowane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie."

Podczas spotkania zostaną przedstawione rola i zadania inspektora Państwowej Inspekcji Pracy, warunki zatrudnienia, ścieżki kariery, możliwości zatrudnienia w PIP.

Inspektor pracy jest urzędnikiem państwowym – pracownikiem Państwowej Inspekcji Pracy. Jego podstawową rolą jest nadzór i kontrola przestrzegania przez pracodawców i inne podmioty zatrudniające osoby fizyczne przepisów prawa pracy, w tym bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów dotyczących legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

Inspektor pracy prowadzi również kontrole wyrobów w zakresie spełniania przez nie zasadniczych wymagań bezpieczeństwa, w ramach nadzoru rynku. Na podstawie ustaleń pokontrolnych inspektor pracy podejmuje działania, których rezultatem ma być eliminacja stwierdzonych nieprawidłowości.

Więcej o zawodzie Inspektora pracy: Inspektor_pracy_informacja o zawodzie.pdf

Uwaga: spotkanie stacjonarne

Kiedy: 30.06.2022 (czwartek), w godz. 12:30-14:00

Zapisy trwają do 29.06.2022 do godz. 14:00

Na spotkanie zapraszamy studentów PW z kierunków:

• Administracja
  • Architektura
  • Automatyka i Robotyka
  • Biogospodarka
  • Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych
  • Botechnologia
  • Budownictwo
  • Elektronika
  • Energetyka
  • Elektrotechnika
  • Elektromobilność
  • Gospodarka przestrzenna
  • Fizyka techniczna
  • Geodezja i kartografia
  • Fotonika
  • Inżynieria Chemiczna i Procesowa
  • Informatyka stosowana
  • Informatyka i systemy informacyjne
  • Inżynieria materiałowa
  • Inżynieria i analiza danych
  • Inżynieria Środowiska
  • Mechanika pojazdów i maszyn roboczych
  • Mechanika i budowa maszyn
  • Ochrona środowiska
  • Transport
  • Zarządzanie i inżynieria produkcji

ZAPISY możliwe jedynie przez Career Center dla zalogowanych użytkowników.

PW