• 14.02.2017
  • Konkursy
  • Konkurs Siemensa na najlepszą pracę dyplomową w zakresie automatyki i robotyki.

Zgłaszane prace (inżynierskie oraz magisterskie) powinny obejmować swoją tematyką zagadnienia związane z automatyką i robotyką, wykorzystując wiedzę o urządzeniach i systemach w obszarach aktywności firmy Siemens.

Do konkursu można zgłaszać prace, które zostały obronione po 1 stycznia 2015 roku.

Dla autorów trzech najlepszych prac zostaną ufundowane nagrody pieniężne (I Nagroda 10 000 zł, II Nagroda 5000 zł, III Nagroda 3000 zł), natomiast każdy wydział (instytut) uczelni, z którego będą się wywodzić laureaci otrzyma wyposażenie laboratorium w urządzenia sterujące PLC (jeden z zestawów wchodzących w skład specjalnej oferty dla dydaktyki).

Przewidziane są również dodatkowe wyróżnienia Siemensa dla prac, które w ciekawy sposób nawiązują do zastosowania systemów automatyki SIMATIC.

Oficjalne informacje oraz regulamin konkursu opublikowane są na stronie:

W tegorocznej edycji termin zgłaszania prac mija 31 marca 2017 r.