• 22.11.2019
 • Inne
 • Piąta edycja Business Networking Day za nami!

  Piąta edycja Business Networking Day za nami!

  Gra networkingowa, rozmowy z pracodawcami z branży inżynierii produkcji, oferty staży i praktyk, wsparcie w zakresie planowania kariery od Biura Karier PW, upominki od firm – to wszystko studenci PW znajdują na Business Networking Day.

  Tak też było w środę (20 listopada) na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.

  Business Networking Day to wydarzenie skupiające wyłącznie kilku pracodawców branżowo związanych z profilem Wydziału, na którym odbywa się wydarzenie.

  W V edycji BND wzięli udział przedstawiciele firm:

  • L’oreal Warsaw Plant,
  • PKN Orlen,
  • P&G.

  Nowością było stanowisko Biura Karier PW przy którym studenci mogli dowiedzieć się o projektach związanych z rozwojem zawodowym z których mogą skorzystać. Na miejscu osoby zainteresowane miały okazję do zapisania się do Projektora Kariery, w ramach którego będą mogły rozwiązać test profilowania osobowości zawodowej (IP121) oraz skorzystać z dedykowanej puli warsztatów dla osób zapisanych do projektu.

  Głównym punktem programu wydarzenia Business Networking Day była gra networkingowa, która polegała na uzyskaniu odpowiedzi od pracodawców na pytania z karty do gry i umożliwiła studentom nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm. W wydarzeniu wzięło udział 200 osób.

  Ostatnim punktem wydarzenia było losowanie nagród, czyli zestawów upominków i gadżetów od Biura Karier PW oraz firm uczestniczących w BND.

  Głównym organizatorem BND było Biuro Karier PW. Współorganizatorem wydarzenia był Wydział Inżynierii Produkcji PW.

  Kolejne edycje Business Networking Day wydziałach PW już wkrótce!

  Przeczytaj więcej