• 22.11.2019
  • Inne

Piąta edycja Business Networking Day za nami!

Gra networkingowa, rozmowy z pracodawcami z branży inżynierii produkcji, oferty staży i praktyk, wsparcie w zakresie planowania kariery od Biura Karier PW, upominki od firm – to wszystko studenci PW znajdują na Business Networking Day.

Tak też było w środę (20 listopada) na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.

Business Networking Day to wydarzenie skupiające wyłącznie kilku pracodawców branżowo związanych z profilem Wydziału, na którym odbywa się wydarzenie.

W V edycji BND wzięli udział przedstawiciele firm:

• L’oreal Warsaw Plant,
    • PKN Orlen,
    • P&G.

Nowością było stanowisko Biura Karier PW przy którym studenci mogli dowiedzieć się o projektach związanych z rozwojem zawodowym z których mogą skorzystać. Na miejscu osoby zainteresowane miały okazję do zapisania się do Projektora Kariery, w ramach którego będą mogły rozwiązać test profilowania osobowości zawodowej (IP121) oraz skorzystać z dedykowanej puli warsztatów dla osób zapisanych do projektu.

Głównym punktem programu wydarzenia Business Networking Day była gra networkingowa, która polegała na uzyskaniu odpowiedzi od pracodawców na pytania z karty do gry i umożliwiła studentom nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm. W wydarzeniu wzięło udział 200 osób.

Ostatnim punktem wydarzenia było losowanie nagród, czyli zestawów upominków i gadżetów od Biura Karier PW oraz firm uczestniczących w BND.

Głównym organizatorem BND było Biuro Karier PW. Współorganizatorem wydarzenia był Wydział Inżynierii Produkcji PW.

Kolejne edycje Business Networking Day wydziałach PW już wkrótce!